• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Cutremur in septembrie

Eu cred...ca ar trebui internati. Iar idiotii care le publica vorbele ar trebui batuti cu cnutul.
Pe bune acuma, tulburatul ala de Istrate a mai prevazut cutremur si in 2001 si in 2006 si stim cu totii ca n-a fost nimic memorabil. Atunci nu era web 2.0 sa se faca de ras pe blog, ce-i mai trist e ca sunt multi care-l cred, dorm pe afara, prin masini, pe la rude..
 
Pe bune acuma, tulburatul ala de Istrate a mai prevazut cutremur si in 2001 si in 2006 si stim cu totii ca n-a fost nimic memorabil.

Un mic amendament. Din 2000 pana in 2009 a tot aparut primavara la tv sa prevada cutremurul cel mare.
 
Eu cred...ca ar trebui internati. Iar idiotii care le publica vorbele ar trebui batuti cu cnutul.
Pe bune acuma, tulburatul ala de Istrate a mai prevazut cutremur si in 2001 si in 2006 si stim cu totii ca n-a fost nimic memorabil. Atunci nu era web 2.0 sa se faca de ras pe blog, ce-i mai trist e ca sunt multi care-l cred, dorm pe afara, prin masini, pe la rude..

corect este, \"n-a fost nimic\", nu ca nimic memorabil, ca daca o iei asa, desucheatul de istrate se umfla in pene si mai rau.
 
o sa fie in septembrie cum a fost si pe 20 iunie.

prietenii stiu de ce...
 
Hartia igienica care isi zice \"ziar\", Libertatea, este de fapt o cocina, o adunatura de scurmatoare demne de sacrificat de Ignat. Ziarul Libertatea merita sa i se aplica o drastica Lege a Presei. Nu e decat o hartiem igienica vopsita.
 
\"Omul izmana\", \"omul magnet\", de mare angajament... oare cati impostori de astia or sa mai apara?
 
Interesant e ca apar chestii din astea si pentru a mai abate atentia oamenilor de la scandaluri de coruptie, de la problemele de zi cu zi. Si hartia numita Libertatea isi face datoria in acest sens. Cum spuneam, \"Libertatea\" este o cocina, iar scurmatoarele de acolo au cerebel mai redus decat al unei gaini.
 
Hartia igienica care isi zice \\"ziar\\", Libertatea, este de fapt o cocina, o adunatura de scurmatoare demne de sacrificat de Ignat. Ziarul Libertatea merita sa i se aplica o drastica Lege a Presei. Nu e decat o hartiem igienica vopsita.
Absolut si total perfect de acord in privinta \"ziarului\" libertatea (si ar mai fi can-can, star,... si alti paduchi ai presei). :)
 
Omiteti un mic amanunt.
Acestea sunt publicatiile cu cel mai mare tiraj din Romania.
Asta este nivelul poporului nostru, bre.
 
Omiteti un mic amanunt.
Acestea sunt publicatiile cu cel mai mare tiraj din Romania.
Asta este nivelul poporului nostru, bre.


buey sa analizam:
De la decebal la mihai viteazu pana la basescu romanashii nu iubeste la conducatori!
Si mai ales romanshii e cu somarlele si raspandacii ei nu evolueaza pe baza de informatzie sau organizat cumva si in printzip se executa pe modelul gica-contra sau vecinu-are-capra-sa-moara-in-pana-mea-ca-io-n-am!
io, ca om cu mintea ne odihnita as incepe o campanie de barfe si shomarle asta ca-s un bun roman dupe cum vreu io sa crez....
As intra la distratu si as baga un vis d-ala pezevenghi despre cum imi petrecui un cotremor nesperat de mare si ce facui io sa supravietzuiesc...
Sau as baga pe sticla o intalnire d-aia organizata intre marmureanu si basescu prima parte si distratu si hancu (sic sa merem si pe politica aia desbina si vei conduce!) partea doi apoi ca final apocaliptic as chema pe paunescu cu liiceanu ca romanii e poetzi :30:
apoi sa vedem cum se deslantzuie presarii...:)
concluzie de unde nu ai ce alege sigur poa se trezeste si poporanii, sa-i lasam bre in pana lor sa barfeasca da sa-i organizam domle!
atzi observat ca de cand nu mai e bula nu mai e conducator la chestia asta? dupe cin sa mearga turma bre?
 
Cris, crezi ca te poti mobiliza sa scrii putin mai coerent si romaneste? Nu suntem pe mIRC, aici. Altfel, nu cred ca are rost sa pierdem timp citand posturile tale....
 
Back
Sus