• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Modificari importante

Alex

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
3.226
Scor reacție
95
In atentia tuturor utilizatorilor forumului Gfxwire.com / Cutremur.net / Gfxworld.info !!!

Dupa cum stiati, acest forum servea 3 site-uri: gfxwire.com, gfxworld.info si cutremur.net. Pentru toate cele 3 adrese, forumul acesta era unul comun.

Incepand din noaptea 7/8 iulie acest forum a fost \"spart\" in doua forumuri mai mici. Forumul pe care va aflati acum va servi doar domeniul Cutremur.net iar al doilea forum va servi doar domeniul Gfxworld.info.

Dupa cum puteti observa, pe acest forum, care serveste doar domeniul Cutremur.net, au ramas doar discutiile care aveau legatura cu subiectul site-ului, dezastrele naturale care au loc in Romania. Celelalte subiecte, de interes general au fost mutate in forumul care serveste site-ul Gfxworld.info.

Forumul care serveste Gfxworld.info poate fi accesat din site-ul http://www.gfxworld.info sau direct accesand link-ul http://www.gfxworld.info/forum

Daca ati fost utilizator inregistrat al vechiului forum, folositi acelasi username si aceeasi parola pe ambele forumuri. Toate datele conturilor dvs au fost migrate cu succes pe ambele forumuri.

Aceasta actiune de \"spargere\" a forumului vechi a avut loc deoarece:

1. A crescut numarul subiectelor care nu aveau legatura cu dezastrele naturale din Romania

2. Prin alocarea unui forum separat subiectelor de interes general voi putea dezvolta mai usor forumul prin crearea unor categorii mai clare si a unor subiecte specifice

3. A fost necesara realizarea unui forum strict pentru subiectele dezastrelor naturale

Singura problema care a aparut in urma mutarii subiectelor este ca fisierele atasate la mesaje au fost corupte in timpul salvarii si nu au mai putut fi recuperate. Oricum, forumul Gfxworld.info nu permite atasarea de fisiere la subiectele sale.

In cazul in care sunt nelamuriri sau aveti intrebari legate de aceste modificari va rog sa imi lasati mesaje pe forum sau sa imi scrieti la adresa info @ cutremur . net (fara spatii)

In speranta ca nu am creat prea multa confuzie, va invit sa discutati si pe forumul gfxworld.info :)
 
Back
Sus