• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Vilele / ?Blocule?ele? din Bucure?tii noi ?i Chitila

Fara a intra in detalii de ordin strict tehnic, ca principiu doar, cladirile joase sunt oricum mai bune pentru conditiile din Bucuresti si din zonele adiacente. Asa ca nu cred ca se compara, oricum, cu blocurile inalte cu bulina rosie din centru sau chiar cu cladirile din centrul vechi.
 
din cite spui, nu te sfatuiesc sa cumperi acolo. gasesi si apartamente in blocuri comuniste din 80-90
 
anda a spus:
din cite spui, nu te sfatuiesc sa cumperi acolo. gasesi si apartamente in blocuri comuniste din 80-90


GeoX a spus:
Fara a intra in detalii de ordin strict tehnic, ca principiu doar, cladirile joase sunt oricum mai bune pentru conditiile din Bucuresti si din zonele adiacente. Asa ca nu cred ca se compara, oricum, cu blocurile inalte cu bulina rosie din centru sau chiar cu cladirile din centrul vechi.

Mul?umesc pentru r?spuns. Cam acesta era ?i ra?ionamentul meu.
 
Mul?umesc pentru r?spuns. Cam acesta era ?i ra?ionamentul meu.

Depinde, sigur, si de proiect, de executie. Pana la urma tot trebuie sa te interesezi, sa ceri detalii. Spuneam doar un principiu general, legat de cladirile joase din Bucuresti, comparativ cu cele inalte. Sigur ca trebuie vazut de la caz la caz. Daca proiectele respective sunt executate in dorul lelii si cine stie ce mai e, atunci, sigur...e clara treaba.
 
Pai da, mereu ajungem la Doreli. Ce sa ii faci, asta e tara, astia sunt oamenii...
 
iti garantez ca vila executata corect este exact aceea in care agentul are ceva de vindut. agentii imobiliari nu au de unde sa stie cum au fost executate niste imobile, dar au interesul sa le vinda.
 
anda a spus:
iti garantez ca vila executata corect este exact aceea in care agentul are ceva de vindut. agentii imobiliari nu au de unde sa stie cum au fost executate niste imobile, dar au interesul sa le vinda.

Da... ?i asta e adev?rat. Merci.
 
Back
Sus