• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Bomba atomica

Dodo

New member
Înscris
14 Ian 2005
Mesaje
3.275
Scor reacție
0
Coreea a facut teste nucleare dimineata.
Din aceasta cauza in zona a fost inregistrat un seism de 3-4R. Intrebarea mea este: afecteaza cumva placile tectonice din zona?
Am observat ca au fost mai multe seisme spre sud dar acolo sunt mereu.
 
Explozia nucleara subterana din Coreea de Nord

Testul nuclear subteran din Coreea de Nord va fi dezbatut in aceasta seara de la 8 si 10 pe Antena 3 la Stirea Zilei, de catre invitatii Gabrielei Vranceanu Firea. Unul dintre acesti invitati este Gheorghe Marmureanu, directorul general al INFP. Va semnalez doar prezenta domniei sale la acesta emisiune, si inchei cu indemnul: Fiti pe faza, fratilor, la ce ne zice domnul Marmureanu ! Desi nu m-as astepta sa mai zica ce a zis lunea trecuta la Realitatea Tv ! Vizionare placuta


sorinsov indragostit a postat pe gfxworld.
 
Deoarece eu nu prind Antena 3 ,te rog sa sintetizezi in cateva cuvinte dupa emisiune si sa postezi , sa-mi fac si eu o idee despre ce s-a vorbit!!! Multumesc

Cat despre coreeni , astia nu sunt in deplinatatea facultatilor mintale!!!
(parerea mea)
 
Nu a spus nimic interesant. Nimic despre Vrancea. Se lauda cu sistemul de avertizare.
 
Nu a spus nimic interesant. Nimic despre Vrancea. Se lauda cu sistemul de avertizare.

ii tot da inainte cu sistemul de avertizare, pentru ca stie ca in viitor va avea ce sa avertizeze. :harhar::harhar::harhar:
 
Back
Sus