• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Mie îmi daţi să ţin banii de pariuri, bine? Da\' să pariaţi pe sume mari, să-mi ajungă şi mie de o vacanţă ca lumea undeva departe când o să fug cu ei în lume.
 
Am facut un update la forum, a trebuit sa resetez toti userii pe tema default, va rog sa va schimbati voi inapoi tema din preferinte daca e cazul.
 
luck, tu ma falimentezi =)) pai in cazul asta nu mai intra nimeni pe site-ul asta =))

Las\' ca sponsorizez eu cu hosting sau ceva, decat sa fie cutremure :55: =))
 
avand in vedere ca hostingul este asigurat... ai putea sa ma sponsorizezi cu niste eclere sau amandine, ce zici? :55:
 
Nu-l sponsoriza că o să mănânce până face poc! şi după aia cine se mai ocupă de forum? :55:
 
Bine, atunci iti trimit 2$ pe paypal pt. 4 amandine :55:
 
luck, tu ma falimentezi =)) pai in cazul asta nu mai intra nimeni pe site-ul asta :55:

Am facut unul gresit (pariu, am zis dublet in 48 de ore si n-a iesit, acum vreo 2-3 saptamani); Deci, m-am resemnat si nu ma arunc.... Vedem ce iese. Daca te falimentez, te ajut cumva. =)) Da\' si daca apare ceva peste 6 grade sa vezi cati bani produci =))
Corect?
 
hihihi. stai intai sa gasesc o cofetarie on-line :55:
 
\'Alex\' pid=\'22319\' dateline=\'1243419037\' a spus:
luck, tu ma falimentezi =)) pai in cazul asta nu mai intra nimeni pe site-ul asta :55:

Am facut unul gresit (pariu, am zis dublet in 48 de ore si n-a iesit, acum vreo 2-3 saptamani); Deci, m-am resemnat si nu ma arunc.... Vedem ce iese. Daca te falimentez, te ajut cumva. =)) Da\' si daca apare ceva peste 6 grade sa vezi cati bani produci =))
Corect?

eh, nu produc, ca oricum publicitatea e vax, am renuntat deja la ea, doar ca nu am avut timp sa scot codul de bannere din template-uri =))
 
aaaaaaahhhh... ispita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vinovandaaaaa... :55:
Azi mananc eclere =))

PS. Fac cozonac =))
 
Vinovandaaaaa... :55:
Azi mananc eclere =))

PS. Fac cozonac =))

imi place cozonacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllll =)):crybaby:=)):crybaby:
 
A trecut fotonsasu pe bani , se pare ca nu mai putem accesa semaforul fara dinero :55:.
 
Fotonistii e niste escroci fara bani, iar cu bani e si mai foarte escroci :55: =)) =))
 
Back
Sus