• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

CRACIUNUL NOSTRU

Va doresc tuturor un Craciun fericit cu bucurii, sa v-aduca mosul ce va doriti mai frumos, sa petreceti sarbatoarea sfanta a Craciunului in liniste alaturi de cei dragi!
;) ;) :32: :57: :57: :47: :47: :55: :83:

Si doua dedicatii muzicale, cu Al Bano: "Bella Note" si "Felice Natale (Was is Over)". Sa le ascultati cu placere ! :17:

[media]

[media]
 
Fie ca taina sfanta a Nasterii Domnului Isus Hristos sa va aduca emotia si bucuria Craciunului in inima si in casa voastra!
 
Craciun fericit, fie ca tot ce va doriti sa se implineasca, numai bucurii!
 
CRACIUN FERICIT ALATURI DE CEI DRAGI VOUA !!!!
;) ;)
 
29fz1qr.gif
 
Va doresc tuturor un Craciun fericit si sa va aduca mosu cam ce va place, si e frumos sa va placa, la toate fetele si baietii cuminti de pe cutremur.net, si celor dragi voua. :worthy: :10: :12: :tongue: :(( :(( :popcorn: :unsure:
 
Eu va doresc sa aveti parte de un Craciun Fericit alaturi de cei dragi voua :tongue: :(( :((
 
Dedic intregii comunitati cutremur.net aceste frumoase melodii de Craciun, in interpretarea lui Al Bano:

[media]

[media]

[media]

[media]
 
Craciun fericit tuturor cutremurofanilor , si familiilro acestora :tongue:
 
Va doresc tuturor un Craciun frumos si linistit, sa incercati, pe cat posibil, sa uitati grijile si cele rele si sa incercati sa va bucurati, care cum poate, de ceea ce se numeste spiritul Craciunului. Sigur ca fiecare dintre voi le are, ca sa zic asa, pe ale lui, griji mai mari sau mai mici, dar oricat de mari ar fi acestea, eu va doresc din suflet, sa le depasiti rapid. Cat priveste ce sa va aduca mosu, cred ca dincolo de lucrurile materiale, conteaza mai mult sa fiti sanatosi, voiosi (care cum puteti) si...sa petrecem Craciunul cu cei dragi, ca asa se obisnuieste, nu ?

Craciun fericit in liniste si cu bucurii tuturor.


Vezi atașament 1
 

Atașamente

  • craciun.jpg
    craciun.jpg
    11,2 KB · Vizualizări: 2

Atașamente

  • anda felis2014.jpg
    anda felis2014.jpg
    448,6 KB · Vizualizări: 0
Craciun Fericit!
Va invit la cozonac si biscuiti cu unt :d

1526585_251493638350307_82832607_n.jpg
1513292_251493608350310_1120388251_n.jpg
 
Back
Sus