• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Extraterestrii

Credeti in existenta altei vieti in galaxie sau in afara ei ?

  • DA

    Votes: 0 0,0%
  • NU CRED IN ASA CEVA

    Votes: 0 0,0%
  • NU STIU

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
UN OZN a fost văzut la Moscova, la demonstraţia anti-Putin

[attachment=25221:1.jpg]

Sute de protestatari anti-guvernamentali de la Moscova au văzut un Obiect Zburător Neidentificat (OZN) zburând pe deasupra capetelor, în timpul mitingului de sâmbătă.

Unii oameni s-au căţărat în copaci pentru a vedea mai bine obiectul, notează The Daily Telegraph.

Privitorii nu au reuşit să identifice ce anume este aparatul zburător, au putut să stabilească doar faptul că nu este vorba despre un elicopter.

Unii comentatori au apreciat că obiectul zburător ar putea fi o dronă a autorităţilor ruse, care avea misiunea evidentă de a supraveghea demonstraţia.

SURSA
 
Da-da, au venit martienii, asa cum au venit si la Fukushima... :tongue: :(( :(( :popcorn:
 
Nava extraterestra, descoperita pe fundul Marii Baltice?


[attachment=25379:Nava-extraterestra--descoperita-pe-fundul-Marii-Baltice---Video-.jpg]

Pe fundul Marii Baltice a fost descoperit un obiect neidentificat, asemanator unui OZN, de catre o companie de explorari subacvatice. Obiectul misterios are un diametru de 60 de metri, de marimea unui avion Jumbo Jet.
"Prima mea reactie a fost sa spun colegilor mei ca avem un OZN aici, pe fundul marii", a spus Peter Lindberg, conducatorul expeditiei subacvatice, potrivit Sott.
Sonarul a identificat un obiect misterios, care are aproximativ 60 de metri in diametru, de marimea unui Jumbo Jet. Si nu este singur. In apropiere pe fundul marii se afla un alt obiect, mai mic, dar similar.

SURSA
 
Pasagerii unui zbor au surprins ceva inexplicabil, in timp ce avionul in care erau plana deasupra capitalei Coreei de Sud, Seul. Intamplarea a avut loc in weekend.

 
Un OZN langa Soare, filmat pe 3 mai 2012

 
Extraterestrii suntem noi, parerea mea.
Aparitiile acela, aia mici si verzi care comunica telepatic nu sunt decat niste flash-uri dintr-un viitor posibil sau unul al carui tren l-am pierdut deja. De ce ? Pentru ca noi ne indreptam in directia opusa, vrem sa devenim tot mai mari (luptatori de K1 daca se poate), big, big (mac), fat, fat. :98:
Complementar la directiile noastre gresite am ales sa transformam si mediul in mod decisiv din pacate.
Navetele noastre spatiale au aceleasi sisteme de propulsie ca in anii 60. Da au gasit antimateria dar ce folos?

Suprapopularea devine o problema, o solutie ar fi fost micsorarea noastra trupeasca ( poate si inverzirea ... fiecare dupa pofte :12: ) dar ca sa te micsorezi trupeste trebuie mai intai sa-ti micsorezi semetia ... fata de Dumnezeu.
 
OZN filmat prin Live Cam in timp ce intra intr-un vulcan din Mexic

[attachment=26316:61210836.jpg]



Camera de supraveghere Popo CAM, care filmeaza activitatea vulcanului Popocatepetl, a surprins un obiect zburator neidentificat in timp ce intra in interiorul conului vulcanic.

Imaginile au fost filmate pe 26 octombrie si preluate imediat de postul national de televiziune, care au prezentat incidentul drept o stire foarte importanta.
OZN-ul era de-a dreptul urias, avand aproximtiv 1 km lungime si 200 de metri latime.

[media]

SURSA
 
Venise sa masoare temperatura produselor magmatice :D :87: :32: :32: Era curios omuletul sa vada ce iese din Terra :38: :38: :38:
 
Se pare ca OZN-urile sunt foarte rezistente la temperaturi inalte dar daca arunci cu apa pe ele se topesc precum vrajitoarea din Oz(n). :D
 
Back
Sus