• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Foarte IMPORTANT! Mutare server

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Prea multa \"odihna\" nu e prea buna, ca acumuleaza si iar acumuleaza...:whistling::unsure::unsure:
 
Sa ii multumim lui Alex pentru acest lucru. :whistling::unsure::unsure::hypocrite:
 
:harhar:tzop si Dodolina gospodina:harhar:
fac ciorbitza de rosii:harhar:
fratilor se pare ca e iures mare prin tara cu furtunile astea...la mare au fugit turistii de pe plaja dar ploaia si scandalul au trecut imediat..la munte zboara acoperisuri...inclusiiv la Buzau a fost vant si ploaie.
 
cutremur.net este structurat clar si ordonat..nu asa varza ca gfx:whistling:
in Bucuresti e soare si au fost cativa nori plimbareti dar fara ploaie.
 
Rugaminte pentru gasca vesela gfx....
Gasiti AMINTIRI SEISM 1977 si va rugam sa ne povestiti si voi ce va mai amintiti.
Eventual puneti data si anul seismului si povestiti si din alti ani.
 
nu vreau sa stric topicul de amintiri asa ca voi raspunde aici vaianei.
nu imi place Tariceanu...dar ce a spus este corect!!!
stim noi ca madam aia nu avea casa din chirpici si acum venea cu pretentii?
astazi e fiecare pentru el..nu ai asigurare..dormi in canal si gata. am vrut capitalism..avem exact ce am vrut.
la o catastrofa toti vin la cersit...chiar daca nu au fost afectati. a scris presa destul si stim ca nu sunt baliverne..am vazut si noi asa ceva in realitate.
sa vezi scandal in turism ce este...platesc 2 stele si tipa ca vor lux...astia suntem...
 
Las-o pe Vrancioaia sa se odihneasca in pace, si zona mea, a Buzaului, este supusa influientelor ei malefice, imi aduc aminte de 1977, 1986 si 1991!

Ai vrea sa ne povestesti experientele tale la cutremurele pe care le-ai trait? Sunt foarte curios... mai ales ca esti destul de aproape de epicentru...
 
...inclusiiv la Buzau a fost vant si ploaie.
Asa este, timp de doua ore a fost furtuna si ploaie torentiala( dar curata), in schimb in Judet a fost prapad, incepand cu 7-10 Km., de la marginea orasului.
Si culmea ironiei, am prasit rosiile, le-am copilit, le-am legat, le-am intarit aracii, le-am udat si cand m-am asezat jos pe canapea sa ma odihnesc cu \'\'Goe(il stiti)\'\' in brate, a inceput furtuna cu fulgere si trasnete, ne-am refugiat in casa si Goe a stat numai in bratele mele si mi-a mancat din palma, apoi a dat \'\'pupici\'\' multi si nenumarati!
Tara este bine, i-am scos astazi cele 12 fire cu o forfecuta si o penseta, pe urma am sters-o cu iod si a mancat peste norma un castron cu lapte, plin cu pedegree!
 
P.S. era cat pe ce sa crap noul server. A fost vina mea.
 
Cum adica? noul server sau forum?
ai grija sa nu darami tot internetul:harhar:
 
Noul server. Am incarcat baza de date de la forumul gfxworld si fiind foarte mare a incarcat la maxim procesorul serverului. A stat asa cateva minute, nu mai misca nimic si nici nu aveam cum sa opresc prelucrarea bazei de date. Evident ca nu m-am gandit ca se va intampla chestia asta.
 
au tipat admini de server? daca nu..te faci ca ploua..zici ca e furtuna la noi:harhar:
 
Inca nu au tzipat. Sper sa treaca cu vederea :whistling:
 
De vreo 3 ore jumate se tot transfera fisierele atasate la mesajele din forumul Gfxworld. M-am plictisit asteptand sa se termine de transferat...
 
le spui ca avem intemperii serioase si te-a luat furtuna pe sus....
 
o fi furtuna la tine, la mine e senin si cald
 
:whistling:la mine erupe un vulcan in LA:whistling:...pe tv...la B1:whistling::whistling:
 
Accident grav la Arad. În urmă cu puţin timp, un autocar care transporta 30 de pasageri spre Spania s-a ciocnit cu un microbuz de marfă.

Şoferul microbuzului a murit, iar zece dintre pasagerii autocarului au fost răniţi uşor.


realitatea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus