• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Intalnire

Dodo

New member
Înscris
14 Ian 2005
Mesaje
3.275
Scor reacție
0
Comentam, ne dam cu parerea, ne dam intalniri on line dupa seism dar nu ne gandim daca avem net, telefon sau lumina:ack:
 
Comentam, ne dam cu parerea, ne dam intalniri on line dupa seism dar nu ne gandim daca avem net, telefon sau lumina:ack:
Credeam ca vrei sa ne adunam mai multi forumisti sa discutam si frontal \"problema\"...:biggrin:
 
Pai nu vezi ca Alex ne tot da intalniri dupa? Cred ca la parastas:ack:
Face careva coliva buna?
Macar sa fie meniu complet si sa facem treburile crestinesti:ack:
O sa fie invazie sigur dupa seism pe forum..in caz ca mai scapam:harhar:
Daca nu stam si ne uitam cu invidie din cer cum scriu altii:ack:
 
Eu zic ca ar fi totusi dragut sa ne vedem mai multi forumisti, la o terasa, undeva, prin centru. Pacat ca nu ar putea veni si \"ne-bucurestenii\", EarthQuake, Sorinas...Eu m-as bucura daca am reusi sa ne vedem sa discutam diverse la o terasa la aer...Alti forumisti mai fac chestii din astea.
 
Hei, topicul asta trebuia deshis la \"Discutii diverse\".
 
Era vorba despre o intalnire on line dupa un seism mare asa ca nu suntem off topic.
 
Eu zic ca ar fi totusi dragut sa ne vedem mai multi forumisti, la o terasa, undeva, prin centru. Pacat ca nu ar putea veni si \\"ne-bucurestenii\\", EarthQuake, Sorinas...Eu m-as bucura daca am reusi sa ne vedem sa discutam diverse la o terasa la aer...Alti forumisti mai fac chestii din astea.

E chiar dragutza ideea :biggrin:
Dar probabil ca de pus in practica se va pune cand ne vom aduna de sub ruine :biggrin: Cam morbid, dar tare mi-e ca asa va fi.
Avea dreptate cine zicea ca forum-ul va fi plin dupa un seism. Lumea nu se gandeste la catastrofe si poate e mai bine asa. Odata cu trecerea timpului astfel de evenimente se uita...
 
Din pacate nimeni nu uita usor tragediile. Cu toate acestea incercam sa le privim cat mai obiectiv si sa speram ca data viitoare nu va mai fi atat de rau. Facem haz de necaz si incercam sa ne inlaturam teama din suflet, caci teama nu da voie luciditatii iar in momente de criza este nevoie de minte limpede, care sa ia cele mai bune decizii.
 
Back
Sus