• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

LA MULTI ANI, ALTY !

GeoX1

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
27.321
Scor reacție
4
Ziua cea mare este maine, dar cum si maine voi fi absent, din motive cat se poate de obiective, ma grabesc sa il felicit de azi pe sarbatorit, fidel principiului ca \"mai bine mai devreme decat mai tarziu\"...

LA MULTI SI FERICITI ANI, Alty...:wink::57:  Sa fii cat mai ferice si iubit si sa ai parte de clipe minunate si o primavara vesnica in suflet, alaturi de tot cei dragi tie.  Si de la mine primesti un vlaai olandez... :wink::47::sad::wink::3::whistling::unsure::unsure:
 
bloomingdaisieslargeviewxx5.jpg


La multi ani! :whistling:
 
Multumesc, frumosilor:biggrin: Si eu va doresc multa fericire si multa dulceata in suflete:biggrin:
 
Si a mai trecut 1 an...:hypocrite: Cum trece timpul, fratilor...:unsure:
Da-da, astazi este ziua lui Alty, ba mai mult decat atat, schimba si prefixul...:unsure: Ii spunem un sincer LA MULTI ANI, ii dorim numai bucurii, fericire si sa aiba numai realizari fructuoase in tot ce-si propune, sa se bucure de tot ce-si doreste alaturi de cei dragi ! :D
:ack: :ack: :ack: :ack: :smile:
LA MULTI ANI, Alty ! :smile:
 
La multi si fericiti ani, Alty ! :)) :)) :harhar: :)) :)) :)) Iti doresc numai bine, impliniri cu carul, sanatate si tot ce vrei (si e frumos sa vrei :D).

:)) :) :smile:
 
LA MULTI ANI si din partea mea, sa fii sanatos si sa ai parte de multe bucurii !!!!!!!!!!!!!! :smile:
 
:smile:La multi ani Alty!
Sa ai parte de tot ce iti doresti si sa fi inconjurat de bucurie si iubire.
:)
Nasa Dodo
 
Dragilor, abia acum am reusit sa citesc urarile voastre. Soso m-a anuntat de mult mai devreme, ca ati postat flori, torturi, urari si multe sentimente. Va multumesc din inima, sunt foarte fericit ca va am alaturi astazi. Si eu va urez sa aveti parte numai de bucurii \"necutremurate\", de zile senine \"neprafuite\" si de discutii tehnice -doar tehnice- despre miscarile ...cui vreti voi.
Cu un zambet ma inclin,:smile:
 
La multi ani Alty ! Iti doresc o primavara frumoasa, impliniri de tot felul, bafta in toate, si nu in ultimul rand sanatate ca-i mai buna decat toate ! :32: :32: :32: :32: :55: Si, de asemenea, vizite mai dese pe aici :55: :)
 
La multi ani si din partea mea. cu sanatate si cu tot ce-ti doresti :32: :55: :55: :32: :32: :) :32:
 
I-am transmis si din partea voastra :55: :55: O sa mai intre pe aici...am vorbit ieri la telefon, speram sa reusim sa mai conversam si face-to-face in primavara asta... :)
 
Back
Sus