• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

La multi ani, Anda !

GeoX1

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
27.321
Scor reacție
4
Maine, 7 martie, este ziua Andei ! Un sincer si cald LA MULTI ANI! iti spun, impreuna cu cele mai bune ganduri; j\'de mii de pupici :(( :( si babane nazdravane :harhar: :rolleyes: :rolleyes: :(( :unsure: :(( . Iti doresc tot binele din lume, sa te bucuri de tot ce e bine si frumos ! Nu in ultimul rand, sanatate ca-i mai buna decat toate ! :p
Din partea mea, un tort cu capsuni si niste cremsnituri delicioase ! Si o sticla de sampanie... Ca pentru o sarbatoare pe cinste, nu ?
Cu dedicatie pentru Anda, din partea cutremurologului de serviciu...
 
:rolleyes: multumesc mult de tot so :harhar: :rolleyes: cremsnitul a fost grozav :unsure:
 
sa nu mananci din prajiturile lui So :harhar: pentru ca sunt din plastic :rolleyes: si faci indigestie:whistling:
La multi ani :rolleyes: si zambeste la cer ca sa iasa soarele si la noi :unsure: :((
 
La multi ani, Anda! Iti doresc multi ani fericiti, sa ai parte doar de bucurii! :harhar::rolleyes::unsure::rolleyes:
 
va multumesc tuturor pt urari si pt ca sinteti niste prieteni atit de buni. tin fff mult la voi!
:harhar: pt dodo
:rolleyes: pt Alex
:rolleyes: pt bogda
:unsure: pt DG
:(( pt p24
:(( pt the_victorio
 
LA MULTI ANI!!! si din partea mea! Sa ti se implineasca tot ce-ti doresti!
 
mi-ai facut o surpriza frumasa leule :rolleyes: multumesc pt urari :harhar:
 
:harhar: ati vazut ce discriminare? monstrul sosolin a primit 2 pupici si noi doar cate unul:ack:
 
sa vezi ce-ti dau eu tie in loc de pupici, discriminato!!! (stii tu de ce)
numai tu miorlai pe aici :harhar: :rolleyes: :rolleyes::(:)p:p
uitasem, so e un dulcic :(( si-i mai dau niste pupici :unsure:. na, comenteaza si acu :((
 
:harhar: da-i lui pupici gripati ca noi nu vrem:whistling:
sa vezi stranutari si vocalize pe so dupa atatia pupici=))
sosolin va da in diabet:D
 
nu sint gripati, nu am mai avut gripa de ani buni:p. si daca lui ii plac ... si daca si altora le plac... ce treaba ai tu :unsure:):harhar::harhar::rolleyes: :rolleyes:
 
tu esti imuna pentru ca sunt personalizati dar pe el o sa il ia guturaiul de tot si definitiv.
foarte bine, sa stranute pana nu mai poate:hypocrite:
 
La mulţi ani, Anda, şi tot ce îţi doreşti tu! :harhar:

Uite un tort şi de la mine:

poohsticks.jpg
 
ce tort frumoooooooooooooooooooooooooooooooooooooos, ce simpatic e, imi place la nebunie!!! cum ma uit la el imi vine sa rid:)
multumesc mult Noctilucent :harhar:
 
La multi si fericiti ani, Anda ! :p :p :32: :32: :32: :32: Iti doresc fericire, sanatate si spor in toate ! O primavara frumoasa, in acordurile de Vivaldi, arie pe care ti-o dedic... :55: :55: :p
Plus un tortulet... :) :32:

[attachment=10156:tortanda.jpg]



[media]
 
nu ai uitat :32: multumesc frumos :55: :) :32: imi place vivldi mult de tot :55:
 
Cu Ocazia Zile De Nastere Pe Care o Serbezi Maine Iti Urez Multa Sanatate Si Fericire Alaturi De cei Dragi. :55: Daca tot ti'a daruit si Gx un tortulet, uite si inca unul de la mine, sper sa le savurezi cu placere pe amandoua :55:
 
multumesc ady :55: ce tort apetisant :55:
 
Back
Sus