• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

LA MULTI ANI GEOX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Multumesc Alex ! :27: :27: :26: :) :30: Si voua tuturor aceleasi ganduri bune ! Fara hutza-hutza :26: :)) :D
 
La multi ani !!!!!
:27: :):40:
Sa ai o viata luuunga si frumoasa, cu multe bucurii :30::32: si multa iubire :27::26: !!!
si cat mai putine:10:
 
Maddy :30: :27: :) Multumesc frumos pentru urari...
 
La multi ani, GeoX!!! Sanatate, intelepciune, prosperitate, succes, prieteni reali, fericire iti urez! :30: Si, in rest, tot ce-ti doresti, sa se implineasca! :)
 
La multi ani GeoX, :) :30: sa ne traiesti si la cat mai multe buletine seismice.... :27:
 
Multumesc ady ! :) :30: Acum, speram doar ca buletinele sa fie pasnice, nevinovate si dragute :26: :26: :27: Sa nu :27:
 
2dliqo7.gif
 
Cu mare intarziere vin si eu cu un LA MULTI ANI mare si urari cu mult mai calde decat vremea de afara. :)
Stiu c-am ajuns de departe ultimul, dar abia acum am picat de la mare...GeoX, primiti cu intarziatii? :30:
 
LA MULTI ANI SO !!!!!! ;) :rolleyes:
sa fii sanatos, fericit si iubit, sa ai succes la doctorat, bani de la serviciu si sa primesti tot ce-ti doresti :rolleyes:

[attachment=14909:244pan9.jpg] [attachment=14908:Cocktail.jpg]
 
Mai e un sarbatorit azi, gigi, ii urez LA MULTI SI FRUMOSI ANI :rolleyes: :rolleyes: :D si, in plus, LA...cat mai multe vizite pe aici ;)
 
La Multi Ani! si din partea mea :D ;):rolleyes::D:47::rolleyes::D
 
Multumesc Alex. ;) Am mai imbatranit ceva, da :rolleyes: La 34 de ani....:rolleyes:
 
La Multi Ani So,multa,multa sanatate ca'i mai buna decat toate :D ;) :rolleyes: :rolleyes:
 
Multumesc ady. :D

Ne vedem maine, vezi ca am scris la Intalnire forumisti... ;) :rolleyes: Abia astept sa va vad, sa mai povestim cate una, cate alta... :rolleyes:
 
LA MULTI ANI , SO !!!!!, :55: :55: sa fii fericit , sa ai parte numai de bucurii si tot ce-ti doresti sa ti se indeplineasca .
Poate ajung sambata viitoare, dai de baut ;
)



:D :47: :D
:rolleyes: :rolleyes: :D

si un tortulet , sa te indulcesti ;)
 
Back
Sus