• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

La multi ani pentru Alexandra, Alexandru, Alecu...

GeoX1

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
27.321
Scor reacție
4
Maine sunt aniversati cei care poarta aceste frumoase nume. Tuturor le spun un sincer La multi ani! impreuna cu cele mai bune ganduri si urari.
Aceleasi calde ganduri si urari pentru Sefu\', Alex. :crybaby::57::crybaby::harhar::3: O dedicatie speciala: tort cu ciocolata ! :ack:
 
:ack: :crybaby: :crybaby: :harhar:



LA MULTI ANI !!!!!!!!

SEFU\'


LA MULTI ANI !!!!!!!!

ALEX


:3: :57: :57: :57:
 
Multumesc pentru urari! Tot ce-mi doriti va doresc si eu inzecit :ack:
 
LA MULTI ANI! pentru Alexandra, Alexandru, Alecu...toti cei ce va stiti a purta si aceste frumoase nume ! =)) =)) =)) =))
LA MULTI ANI Boss., Alex, numai bine iti doresc, sa fii mereu voios si sa realizezi tot ce-ti doresti ! =)) =)) =))
 
=))=)) LA MULTI ANI ALEX!!!!!!=))=))
Tuturor sarbatoritilor le doresc multe bucurii, sanatate, impliniri si tot ce isi doresc sa se realizeze:47:
 
Multumesc si La Multi Ani si celorlalti de aici care isi sarbatoresc onomastica! =))=))=))=))=))=))=)):)):D=))
 
:) :30: :27:

LA MULTI SI FERICITI ANI tututor celor ce poarta aceste frumoase nume, sa fiti iubiti, voiosi si sanatosi si sa vi se implineasca visele frumoase! :27: :26: :26: :)) :D
 
La multi ani Alex, si tuturor celor ce va mai stiti cu numele de Alexandra, Alex, Alecu si derivatele :D :) :blink: Sanatate si noroc in toate :)) =)) :D
 
sa ne traiesti Alex, sa fii sanatos si fericit! LA MULTI ANI! :47: :D :D =)) :)) :D :35: :47: :) :blink:
 
La Multi Ani Alex si celor care isi sarbatoresc astazi ziua numelui. :D :D
 
La multi ani, Alex!!! si la multi ani, kika :clapping:
 
La multi ani sarbatoritilor de azi, Alexandra si Alex... :clapping: :huh:
 
La multi ani Alex si tuturor celor care se mai stiu Alexandra, Alexandru...! ;));));))
 
Back
Sus