• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Programele si utilitare

Contine niste utilitare care sa ma ajute la partitionare. Laptopul meu are un linux, care nici macar o interfata grafica prietenoasa nu prezinta, si vreau sa il scot ca sa imi pun XP-ul.
 
scuze pentru interventie...
iti trebuie partition magic pentru dos instalat pe un cd de boot. va trebui sa reformatezi partitia de linux si sa o faci fat32 sau ntfs. am eu asa ceva, iti pot trimite.
 
Multumesc, cum facem ? E destul de urgent sa imi pun xp-ul pe laptop, trebuie sa il aranjez pana la mijlocul lui septembrie. :)
 
deseara, pe www.transfer.ro
am sa fac o imagine iso si pe urma tu o poti scrie pe un cd. te rog sa-mi trimiti adresa ta de e-mail ca sa o pot folosi pe site, pentru notificare.

ma14th [AT] gmail [DOT] com
 
S-a rezolvat cu chestiunea.
HDD-ul era configurat SATA Enhanced. L-am trecut pe SATA Compatible si accepta windows :)
 
Poate cineva sa spuna o parere despre mp-plaierul asta, merita?
[attachment=6678:200910/post_1636_1255350454_6389b34325a45ade8aef9c9864c4fd17.attach]
 
Dupa poza pare MP4, nu?
La 270 de ron, cred ca este OK. Dar personal nu m-as astepta la cine stie ce fitze multimedia de la el. Doar sa-si faca treaba =))
 
Dupa poza pare MP4, nu?
La 270 de ron, cred ca este OK. Dar personal nu m-as astepta la cine stie ce fitze multimedia de la el. Doar sa-si faca treaba :ack:




Am uitat sa spun ce era mai important, e TEAC MP-550, mp3.
La ăsta m-a atras dizainul care mi s-a parut deosebit fata de restul, chiar si din familia teac-ului. Oricum, merci mult!
=))
Sper sa nu fie o chinezarie de genul: =))

 
Iote ce am avut:

Registry Keys Infected:
HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExtStats{1d4db7d2-6ec9-47a3-bd87-1e41684e07bb} (Adware.MyWebSearch) -> Deleted.


Malwarebytes\' Anti-Malware 1.30

Scan type: Full Scan (C:|D:|)
Objects scanned: 80162
Time elapsed: 14 minute(s), 39 second(s)

Memory Processes Infected: 0
Memory Modules Infected: 0
Registry Keys Infected: 1
Registry Values Infected: 0
Registry Data Items Infected: 0
Folders Infected: 0
Files Infected: 0
 
eu am microsoft sharing corupt si de necitit, asa ca nu imi merge office =))
ma paste o reinstalare cred =))
 
Back
Sus