• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Propunere

GeoX1

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
27.321
Scor reacție
4
Ce ati zice sa ne vedem intr-o seara, la o berica, ceva, la un local din centru ? Sa ne vedem si face-to-face, nu doar asa, virtual...:)):)) In ce ma priveste, eu voi fi disponibil seara, fireste...Reactioneaza careva ? :))
 
Eu reactionez sigur :10: :))
Asa e.Pentru cine nu stie, joi pe la 5 ma vad cu musiu Emil sa ii dau o carte de mecanica fenomenelor seismice pe care i-am cumparat-o. In schimb, mnealui ma va trata cu un ecler cu frisca, in contul si al unui pariu :)):)) Emil stie de ce...:))
 
E o idee interesanta....

PS. Sorine, vezi ca joi e meciul.
 
Stiu ca e meciul. Dar e mai tarziu parca...oricum la ECLER nu renunt...Iar Emil vrea musai cartea :))
 
Dodo nu renunta la meciul secolului pentru nici un ecler:ack:
Va poate trimite o telegrama cu scorul:harhar:
 
Dodo nu renunta la meciul secolului pentru nici un ecler:ack:
Va poate trimite o telegrama cu scorul:harhar:
Dodo, meciul incepe la 8 jumate iar eu servesc ECLERUL CU FRISCA pe la 5...:)):harhar:
 
Pai da, oamenii mai si muncesc uneori.
O sa mancati ecler din soia cu frisca vegetala?:))
Suntem in Post.
 
Dodo, vom papa ce gasim...:)):harhar:
 
O sa papati soricei glasati:p
Am vazut eu la televizor ca este un targ de ciocolate si aveau si \"mousi\" comestibili:harhar:
 
Dodo draga, o sa primesti replica meritata, deci ce ti se cuvine, dupa ce ma intorc de la masa. Acum ma duc sa pap un cotlet la gratar cu cartofi prajiti si o portie de papanasi...:)):harhar::)):harhar:
 
:whistling:Dodo o sa pape ciuperci fripte:rolleyes:
Pofta buna:tongue:
 
Intrebare: isi mai aduce cineva aminte un titlu de film sau macar un actor, ceva.
Am cautat pe net dar nu stiu exact ce caut si evident nu am gasit.
A fost un film la tv despre o furtuna care se intampla o data la 100 de ani.Un elev pasionat de meteorologie avea un aparat care ii anunta unde pica traznetele pe o raza de cativa km.
Desi a incercat sa ii convinga pe cei de la institutul meteo sa alerteze populatia, nimeni nu l-a luat in seama.
Sub oraselul respectiv se afla un munte de metal si acolo se producea o furtuna extrem de violenta cu traznete ,etc.
A inceput furtuna si fulgerele mergeau pe conducte, pe tevile de apa, ap. electrocasnice sareau in aer sau se ardeau, etc.
ma intereseaza numele fimului sau ceva ca sa gasesc mai multe informatii pe net.
 
Stiu despre ce film vorbesti, dar ma aflu in aceeasi situatie ca si tine :)) Incearca totusi \"Tornada\", sau \"The Tornado\"...
 
Nu era cu tornade.Incurci filmul.Cel cu tornade era cu 2 tornade gemene sau te gandesti la \"day after tomorow\", sau razbloiul lumilor, etc
Asta nu avea tornade ci fulgere.
 
Intrebare: isi mai aduce cineva aminte un titlu de film sau macar un actor, ceva.
Am cautat pe net dar nu stiu exact ce caut si evident nu am gasit.
A fost un film la tv despre o furtuna care se intampla o data la 100 de ani.Un elev pasionat de meteorologie avea un aparat care ii anunta unde pica traznetele pe o raza de cativa km.
Desi a incercat sa ii convinga pe cei de la institutul meteo sa alerteze populatia, nimeni nu l-a luat in seama.
Sub oraselul respectiv se afla un munte de metal si acolo se producea o furtuna extrem de violenta cu traznete ,etc.
A inceput furtuna si fulgerele mergeau pe conducte, pe tevile de apa, ap. electrocasnice sareau in aer sau se ardeau, etc.
ma intereseaza numele fimului sau ceva ca sa gasesc mai multe informatii pe net.

stiu despre ce film vorbesti... insa nici eu nu-mi amintesc titlul. vezi daca e acesta
 
ASTA E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multumesc multtttttttttttttttttttttttttttttttttt!:harhar::ack:
Lightning: Fire from the Sky (2001) (TV)
 
ASTA E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Multumesc multtttttttttttttttttttttttttttttttttt!:36::ack:
Lightning: Fire from the Sky (2001) (TV)


:smile:K, cu placere si vizionare placuta, in cazul in care il gasesti pe undeva :harhar:
 
Back
Sus