• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Romania 2005 !!!!!!!

Dodo

New member
Înscris
14 Ian 2005
Mesaje
3.275
Scor reacție
0
:):ack::biggrin:
cred ca traiesc un cosmar!
cred ca mi-am pierdut mintile.
cred ca ce vad si ce aud este un vis urat!
ce se intampla????????????????????????

14 iulie 2005
in tara oamenii mor si sate intregi sunt scufundate iar in Bucuresti sunt artificii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
la muzeu dau cu artificii caci e ziua Frantei!!!!!!!!!!!
oh Doamne...nu e posibil asa ceva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tinem minute de reculegere pt altii dar ne distram cand romanii nostri mor si plang si nu au ce bea si ce manca..
FRATILOR CE SE INTAMPLA?
ESTE UN COSMAR SAU ESTE REALITATE?
NE-A LUAT DUMNEZEU MINTILE?

e cineva pe receptie ?este realitate sau este vis...ce se intampla..sa imi explice si mie cineva...
 
probabil ca ziua frantei trebuia marcata cumva, dar cred ca se impunea putina sobrietate in celebrare, desi cand e vorba de francezi ma indoiesc ca stiu semnificatia cuvantului.
 
sa ii ia naiba de tampiti.sunt furie...
 
chivu nu e guv romaniei!
cati ca el fac ceva?
 
cine este chivu si ce a facut? sunt complet in afara subiectului
 
impreuna cu alti prieteni au cumparat ajutoare de 10.000$ si s-au dus in zonele sinistrate
 
way to go, chivu, bravo lui. asa trebuie sa faca toti cei care au venituri mari in romania. parintele de la noi de la biserica, vorbind o data cu fiul meu despre bogatie i-a spus ca bogatia este binecuvantare de la Dumnezeu. asa este. trebuie sa avem bani ca sa ii putem ajuta pe altii. cei care fac bani seriosi in Ro ar trebui acum sa ii puna la bataie, sa ii ajute pe oameni, sa ii dea lui Dumnezeu o parte din ceea ce le-a dat. din cauza asta societatile noastre de binefacere sunt niste vise frumoase, pentru ca oamenii nostri bogati , aia 300 sau cati or fi in reviste citati, dau bani la nu stiu ce cantareti la petreceri sa le cante tot felul de mizerii, dar nu pot da bani pentru a ajuta pe cei in nevoie. aici societatile sunt puternic sprijinite de cei cu bani. aici oamenii cu bani sunt destul de putini, cainii nu umbla cu covrigi in coada, iar majoritatea salariilor sunt suficiente ca sa iti duci viata, dar exista societati de binefacere puternice.
 
fiecare duce cat poate.cortul politicienilor era gol azi..cel de ajutoare..
 
Back
Sus