• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Schimbarea forumului gfxWIRE

Alex

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
3.226
Scor reacție
95
Astazi am instalat noul forum de la gfxWIRE. Software-ul folosit este \'MyBulletinBoard\' care combina facilitatile care se intalnesc la vBulletin cu cele ale IPB-ului. Partial este tradus in limba romana; atunci cand voi avea timp il voi termina de tradus.

Mesajele care erau deja publicate in forumul vechi, precum si toate conturile utilizatorilor au fost sterse. Din aceasta cauza, ca sa accesati anumite facilitati sau ca sa publicati mesaje va trebui sa va inregistrati din nou, preferabil cu acelasi username cu care v-ati inregistrat si la celelalte servicii gfxWIRE, pentru a evita confuzia.

In cazul in care intampinati probleme cu utilizarea acestui forum va rog sa imi dati un email la adresa pe care o gasiti in semnatura mea, sau sa lasati un mesaj in forum in sectiunea Condica de reclamatii.

Urmeaza sa mai lucrez la imbunatatirea interfetei acestui forum. Nu-mi plac smilies-urile, si o sa incarc un pachet nou, care sa arate mai bine. De asemenea voi incerca sa gasesc mai multe teme de culori pentru acest forum. Accept orice sugestii doriti sa imi faceti :)
 
Incepand de acum, vizitatorii nu mai pot publica mesaje decat in forumul Condica de reclamatii pentru cazul in care din cauza unor probleme tehnice ale serverului, nu au cum sa se autentifice.

Pentru restul forumurilor va trebui sa va inregistrati ca sa puteti publica mesaje. Va rog sa va inregistrati cu acelasi username la toate serviciile gfxWIRE pentru a evita confuziile ulterioare.
 
Back
Sus