• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

STEAUA

Dodo

New member
Înscris
14 Ian 2005
Mesaje
3.275
Scor reacție
0
Nu are nici o treaba subiectul cu dezastrele naturale dar cu siguranta este o suparare nationala.
Ceea ce s-a intamplat in meciul din Anglia cu Midlesbourgh mi se pare un cosmar.
Ascult comentarii la tv si toti sunt siderati.
Galeria Rapidului jubileaza pe strazi!!!!
Suntem incredibili si meritam dezastre cu carul. Cum este posibil ca romanii sa se bucure de esecul altor romani?
Buni sau rai cu toti am trait \"Epoca de aur\", tot impreuna suferim din cauza politicienilor dezorientati si tot impreuna suferim din cauza catrastrofelor ce se abat peste noi.
Rusine sa ne fie ca nu suntem in stare sa ne unim si jur sa nu mai vars o lacrima sau sa ma intreb de ce sunt inundatii, seisme, tornade, sau ce o mai fi!:ack::ack::harhar:
Papitoiul de Carlos trebuie dat afara in suturi! Asa portar nu am mai intalnit. Unde e Ducadam? Iordache? Stelea?
Au adus gunoiul asta caraghios care se da smecher pe teren.
 
Nu sunt chiar toti dar jur ca nu ma mir de ce se intampla.
Primim ceea ce meritam !!!!!!!!!!
Se pare ca si suporterii Dinamovisti au iesit sa se bucure de necazul unei echipe ROMANESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Oare si Tariceanu jubileaza? Data trecuta a stat cu suporterii englezilor!
 
Dar de Basescu nu zici nimic? Ca parca era rapidist ?
 
Basescu este stelist!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gomosul de Tariceanu este rapidist.
Cred ca singurl rapidist de bun simt si civilizat este Razvan Lucescu.
Bravo lui.A vorbit scurt si civilizat despre ceea ce s-a intamplat in Anglia.
S-a simtit lipsa sprinterului Banel Nicolita!
Tampitul ala de arbitru care i-a umplut de cartonase e vinovat si el.
Arbitrul de acum a fost ok.Bravo lui!
Oricum ar fi nu imi revin din soc. Cum sa pierzi in halul asta cand ai 1-0 acasa si 2-0 la pauza?
Cred ca mai bine jucam noi :ack:
Oricum ar fi Este o mare victoria a echipelor romanesti, insa acest meci va ramane vesnic in memoria noastra. Se va gasi intr-o zi o echipa care sa le scoata englezilor fotbalul din cap!.
 
Dodo, daca distinsii nostri strategi si jucatori stelisti analizau si piguleau cu atentie dubla Basel cu Middle, intelegeau ca englezii nu se lasa si ca lupta pana la fluierul final. Basel avea 2-0 acasa, conduceau la Boro cu 1-0, au lasat-o moale si au venit englezii peste ei si le-au tras-o de 4 ori, asa,se:harhar::harhar::36::green:c, ultima data in minutul 90...de au vazut elvetienii stele verzi. Uite cum se repeta istoria, Dodo. Plus ca e boala veche romaneasca. :35::22: Nu zici ca ai castigat inainte de a fluiera arbitrul finalul meciului. Degeaba dam vina pe arbitru, daca ai nostri au fost catastrofali !!! Catastrofali cu C. Asta nu e joc al unei echipe cu pretentii de finala europeana. Pai ne miram de ce de catva timp Romania nu se mai califica la Turneele Finale (Campionat European, Mondial) ??? E jale mare, asa e :ack::crybaby: Dar cine e de vina ??? Nu arbitrul primul ! Si-au facut-o cu mana lor. Ba si puteau sa priceapa ce pericol ii pasta analizand dubla lui Boro cu FC Basel !
 
Faptul ca rapidistii si dinamovistii s-au bucurat nu e de mirare. :10: Dodo, suntem in tara lui SA MOARA SI CAPRA VECINULUI !!! :ack::harhar: SA MOARA SI CAPRA VECINULUI, Dodo ! :harhar: Iti reamintesc ca, inca inainte de meciul tur de la Bucuresti cu Boro, toti jucatorii rapidisti in frunte cu mister DANIEL NICULAE sustineau sus si tare ca mnealor spera ca Steaua sa nu se califice, fiindca au fost educati in spirit anti-Steaua si anti-Dinamo !!!! :51::22: Cu alta ocazie, sefii de la Dinamo afirmau ca vor tine cu adversarii Stelei ! Adica asta e o atitudine generala, SA MOARA SI CAPRA VECINULUI !!!!! Si a murit capra vecinului ! De pierdut insa, pierde toata lumea, nu doar Steaua, fiindca in 2007-2008 am fi avut 4 echipe in Cupa UEFA in loc de 2. Asa ca daca se califica Steaua si altii ar fi avut de castigat, in perspectiva. Ceea ce uita, se pare, in fumurile lor putzind a trufie nemasurata, rapidistii si dinamovistii !!!! Sa nu vorbeasca Rapid sa de alectii cand acum vreo 2 ani, cred, jucat mnealor cu Anderlecht Bruxelles, daca nu ma insel, era 2-0 la pauza pt Rapid si in final au venit aia peste ei si au castigat belgienii cu 3-2. Deciu tovarasii de la Rapid ar cam trebui sa faca ciocu\' mic...:36::harhar::35:
 
Oricum ar fi Carlos este cel mai prost portar din cati amvazut eu!Un papagal fara reflexe care isi flutura inteligenta ciuruita in vant.
 
Back
Sus