• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Stergere user

Alexe Emil

New member
Înscris
30 Mar 2006
Mesaje
112
Scor reacție
0
Pt. Alex, daca poti sa stergi userul SINEKT, e o copie de-a mea, ma mai inregistrasem o data acum cateva luni si am uitat... :ack: Are 0 posturi, deci e in regula:wink:
 
Ti-am reamintit eu ca esti inregistrat, tu uitasei de la mana pan-la gura...:ack::harhar::harhar::harhar::36::harhar::35::harhar:
 
:ack:
Ii dai lui Alex de munca ca si cum sta cu burta la soare toata ziua:ack:
Bine ca stii sa te iei de altii:ack:
 
:36:
Ii dai lui Alex de munca ca si cum sta cu burta la soare toata ziua:ack:
Bine ca stii sa te iei de altii:ack:
Ia lasa Dodo omul in pace :ack: Ce, n-are voie sa semnaleze ? Eee, comedie :harhar::harhar:
 
Shhhhhhhhhhhtttttttt.
Ne-a facut taraboi aseara cu robotii lui si cu 3 fire lipite in y ca si cum noi restul am fi picat din copac!:ack:
Dodo poate gandi cum vrea caci nimeni nu este PERFECT, nici chiar tu dl. Emil.
Daca eram toti perfecti Dumnezeu devenea inutil.
 
ca sa stergi un user bifezi un checkbox si dai OK.. greu nene... greu de tot :ack:
 
Crezi ca alex nu are altceva mai bun de facut decat sa stearga useri imprastiati?
 
Dodo, tie nu ti s-a intamplat sa uiti ceva pe care nu l-ai mai facut demult ?? E omeneste, Dodo...Asa ca lasa omul in pace :ack::ack::harhar:
 
El se ia de mine si ma prigoneste si tu ii iei apararea????????????:ack:
 
Ba nu cred ca te prigoneste...:harhar::harhar::36: Isi spune si omul o parere, ce-ai cu el ? :ack::35::harhar::10:
 
Da, se lauda tot timpul cu circuitele lui si ma prigoneste ca sunt haotica:ack:
Treaba mea cum sunt:ack:
Tocmai tu, care erai carcotasul meu preferat, ii iei apararea?:ack:
 
Ii iau apararea si fiindca m-a tratat cu ecler...:harhar::harhar::36::harhar::35: Dar sa stii ca ma mai si ciorovaiesc cu el. Emil, ia fii martor si spune-i tu lui Dodo de cate ori nu ne-am mai ciorovait :10::ack: Pe bune, Dodo...
 
Daca iti dau un tort de ecleruri si un suc imi iei mie apararea?:ack:
 
Daca iti dau un tort de ecleruri si un suc imi iei mie apararea?:ack:
Depinde de circumstante, de la caz la caz...:36::harhar::35: A fost vorba si de un pariu pe care EU L-AM CASTIGAT...:harhar::biggrin::10::harhar:
 
:angel:Dodo nu incheie pariuri dar iti poate da un forret noire:whistling:
 
Daca mai negociezi mult o sa ajungi cu gaura de la un papanas:ack:
O sa te faci ca papi:harhar:
 
Daca mai negociezi mult o sa ajungi cu gaura de la un papanas:ack:
O sa te faci ca papi:harhar:
Neatza Dodo...Si sa aduci si soarele cu tine, ca ajunge atata vreme mohorata :ack::harhar: Nu, nu ma fac cuim zici tu. In schimb, fac flotari in fiecare seara :36::harhar::35::10::32:
 
:ack:Daca te culci odata cu puii de vrabie, de aceea ai timp de flotari:harhar:
Dodo motaie inca:angel:
 
Iar incepi ??? :ack::harhar::harhar: Sa stii ca ma culc in jur de 11, dar obisnuiesc totusi sa fac seara ceva miscare, gimnastica, chestii...Dar suntem iar off-topic, nu stiu cum se face ca de cate ori intri tu, ma faci sa ajung off-topic. Ai un har in sensul asta, ce mai...Ma faci sa deviez. Avem la dispozitie, pt ciorovaiala, rubrica Chat-on-line, parca...Sa mergem acolo sa continuam \"dezbaterea\" :36::harhar::35::10::51::10:
 
Back
Sus