• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

06.06.06!!!

G

Guest

Guest
06.06.06 !!!
aceasta este ziua antichristului!!!
Ce stiti mai multe lucruri despre aceasta data , despre acest subiect???
 
Fireste ca nici nu se pune problema sa iau in serios prostiile astea...:ack::harhar::harhar::harhar: Stiu insa ca mai sunt descreierati care se duc prin cimitire si mazgalesc, darama cruci, etc. Dar nu sunt decat niste prostii, si oricum nu sunt superstitios.
 
Eu ma gandesc la altceva: sa nu faca iar Osama vreo combinatie de cifre si sa ii rezulte cu virgula.
Are o pasiune pentru date si cifre. :ack:
 
Sigur ca e posibil orice. Dar sa nu dramatizam si sa vedem caderea drobului de sare la orice zumzait de tzantzar ! :ack:
Au fost atentate produse la date la care combinatia cifrelor nu avea absolut nici o semnificatie, Dodo ! Asa ca stai linistita si bea-ti cafelutza repejor...:harhar::harhar: Mai bine intreaba-te cand vine un vrancean de 6,5-6,7 ! :36::harhar::35::harhar::10:
 
Ai uitat ca Osama are o pasiune pentru cifre?
Sper sa nu fie nimic si sa fi plecat in vacanta:harhar:
 
Nu, Dodo, n-am uitat ! Totusi nu e cazul sa zici ca e obligatoriu sa fie ceva azi ! Ce-ai zice insa de un vrancean de 6,66 ??? :ack::harhar::harhar::harhar:
 
Treaba lui, sa fie caci oricum nu il poate opri nimeni.
Ca e azi sau peste o luna nu stiu cat conteaza.
 
Tin minte ca in 1999 s-a facut mare caz ca e 999 care reprezinta 666 intors, si alte bazaconii de soiul asta. :ack:
 
Eu nu ma refeream la sfarsit sau alte bazaconii, ma gandeam la altceva.
Vom trai si vom vedea ce va fi.
 
Asta nu e prima zi care a avut discutii de genul asta, si cum au trecut alea o sa treaca si asta.
 
Dodo, mai lasa Fiara aia in pace...:ack::harhar::harhar: Ce, crezi ca apare azi antichristul ???? Apropos, se lanseaza Omen... :36::harhar::35::harhar:
Dodo, o vizita ceva prin cimitir ??? :10:
 
Eu v-am dat un link sa va faceti o parere.
:ack:
 
Parerea mea e ca 6.6.206 nu e data apocaliptica, si ca UE (cu toate punctele negative) nu e organizatie diabolica :ack::harhar::harhar::harhar: Scurt si la obiect !
 
N-am spus ca sunt numai aspecte pozitive ! Dar daca tu crezi ca voi deveni adeptul unui model izolationist gen Coreea de Nord/Cuba, tov Castro sa traiasca :ack::harhar:, te inseli amarnic, Dodo. De fapt, inainte sa vezi paiul din ochii UE, mai bine ai vedea barna de la noi ! :harhar: In orice caz, acolo nu se fura ca in Romania ! Clar ! Nu se dau tunuri in halul celor de la noi ! Scurt ! Eu am stat un an in Olanda, draga Dodo, si iti spun ca mi-as dori tare mult ca si in Romania sa mearga lucrurile ca acolo ! Sigur ca e o utopie, dar o spun pe baza experientei mele olandeze ! :36::harhar: Si oamenii sunt alfel, nu se baga in viata ta. La olandezi primul lucru care m-a frapat era absenta perdelelor la ferestre, treceam prin fata caselor si eram tentat sa ma uit inauntru si vedeam familii de olandezi care stateau la masa sau desfasurau alte activitati casnice....
La noi, oamenii sunt complet...sa nu zic ce. Tot timpul ma chestioneaza niste vecine curioase foc de sora mea care lucreaza in Belgia la o firma (dupa ce si-a dat doctoratul la Delft, in Olanda) !!! Stiu toti ca e acolo, le-am zis. Dar tot timpul ma intreaba tzatzele \"Da ce face Cristina, da cand vine Cristina, da mai sta mult acolo Cristina, dar cand se intoarce, dar ce face cu copiii, dar de ce, dar de ce...?\"\" :35::10::ack: Astia sunt oamenii in Romania !!!!!!:51::ack: Imi zici mie ca UE e diabolica ??? Atunci iti zic si eu ca societatea romaneasca imi face sila, ca imi fac sila toate fosilele alea si obiceiurie vechi de sorginte comunista !! Cucoana aia care ma tot chestioneaza e nevasta de informator de securitate !!!! MA SI ENERVEAZA, IMI VINE sa ii zic \" Madam, curiosii mor repede, vrei sa crapi ??? Vezi-ti de treaba dumitale si nu te mai amesteca in ale familie mele, ca nu te priveste pe dumneata\" !!!!!!!!!!!! Da, Dodo, asa sunt oamenii in Romania, dupa 45 de ani de comunism !! Sa nu imi mai zici mie de cat de diabolica e UE si sa nu tii cont de tarele cronice ale romanilor !!! Ce drept are madama aia sa stie ce face Cristina in Belgia ??? Daca ii spun ca si-a dat doctoratul in Embedded Task Paralelism in Image Processing, se uita cucoana batrana ca vita la poarta noua !!! Repet, mie imi fac sila specimenele astea, si consider mai diabolice ramasitele mentale ale romanilor dupa 45 de ani de comunism decat defectele, aspectele negative (reale) ale celor din UE !!!
 
Mai, dar voi v-ati destrabalat pe aici, nu gluma....
 
Dodo a inceput...:ack::harhar::harhar::harhar::36:
Pe mine nu ma convinge ca UE este mai DIABOLICA decat tarele societatii roamesti post-comuniste, mai bine zis decat obiceiurile unor oameni cu mentalitate anchilozata in 45 de ani de ...:10::green:
Asa ca numai Dodo e de vina...:35::harhar::51:
 
Aracetul e de vina (sti voi, celebra reclama). :ack:
 
Back
Sus