• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

06.06.06!!!

Eu cred ca o sa fie foarte greu si cu UE dar daca am ramane pe langa ar fi o prostie mare.
 
E foarte corect ce spui, TeoX. E clar ca UE nu e deloc usa de biserica, sunt destule lucruri care nu imi plac, dar nici DIAVOLUL nu e, cum sustine Dodo :harhar: Si, repet, in ce ma priveste, pe mine ma deranjeaza mai tare mentalitatile de la noi decat chestiile discutabile ale UE. Revenind la dna pe care am mentionat-o. Inainte de 89 tipa nu se jena sa ne intrebe ce mai fac prietenii nostri din America (plecati in 64)...asta numai asa, ca sa ne faca in necaz, sotul ei stia bine, ca era ditamai informatorul la securitate. Tot timpul stia cand il chema pe tatal meu securistul institutului sa il intrebe de prietenii nostri din America !!!!! Iar acum ne piseaza asa, indecent, cu ce face Cristina in Belgia, cand vine, ce fac copiii, ce leafa are acolo etc,etc.E treaba noastra si n-o priveste pe nevasta unui turnator infect la securitate ce face Cristina in Belgia ! Asa ma enerveaza specimene din astea !!!!! :36::ack::10::22::51::35::10: In 1990, inainte d ealegerile din mai, a intalnit-o odata tata pe scara, era cu ditamai poza lui Iliescu, si pupa poza si zicea in gura mare, cu lacrimi in ochi, ce frumos e Iliescu !!! :ack::biggrin:
 
Mda, ma bag si eu de partea lui Sorin pentru un 6,66 Vrancean :ack:
 
Iar se joaca table: 6-6, 6-4 poata-n casa....
 
Iata ca ziua de 6.6.2006 a trecut cu bine, in pofida temerilor lui Dodo, care, ca de obicei, s-au dovedit neintemeiate ! :ack::harhar::harhar:
Asadar, totul a fost OK ieri, nici macar cimitirele nu au fost devstate, fiara nu a aparut pe cer, etc,etc,etc...:35::32::10::10::36::51: Alta treaba chiar n-aveam decat sa ma lamentez toata ziua ca gata, a venit sfarsitul !!!! Dodo, recunoaste ca toata chestia asta a avut, fireste, un anumit farmec pentru amatorii de diversitati, dar atat si nimic mai mult...:36:
 
Exact. Nu era nici un motiv de ingrijorare pentru data de 6.6.2006 ! Pai in fiecare zi avem ora 6h6min6sec. Si ce-i cu asta ?? :ack::harhar::harhar: Sau apare fiara zilnic la 6h6min6sec ??? :36::harhar::35:
 
Back
Sus