• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

pai ia-o, eu de ce ti-am pus pozele alea?
 
pt brasoveni, la Centrul Cultural ”REDUTA”, in perioada 16 – 18 octombrie, are loc a VIII-a ediţie a Festivalului Elenismului din România, proiect finanţat de Guvernul României, Departamentul pentru Relaţii Interetnice şi Uniunea Elenă din România
 
Buna ziua la toata lumea =))
Nu am mai intrat demult, promit sa intru mai des in perioada urmatoare =))
 
pai noi te asteptam cu drag =)) avem si emoticoane noi =))
 
Si uite asa se pare ca \"implinesc\" 8.600 de mesaje postate. :ack: =)) =))
 
In noaptea asta trecem la ora de iarna, dam ceasurile cu o ora inapoi, dormim mai mult, ieeeee :55: :rolleyes: :98:
 
Buna dimineata tuturor, in zi de duminica :55:
Am vazut modificarea la chat numa\' nu stiu unde sa scriu eu pt a dialoga cu voi asa ca va salut aici, pina ma dumiresc :rolleyes: .
 
chiar in fereastra chatului ai Scrie aici: si scrii in spatiul alb. ramin valabile si emoticoanele :55:
 
chiar in fereastra chatului ai Scrie aici: si scrii in spatiul alb. ramin valabile si emoticoanele :55:

da, dar nu vad unde se duce scrisul meu si nici dialogul. sau nu exista dialog, in momentul asta...
 
Una, pentru a vedea cele mai recente replici trebuie sa dai scroll in sus, nu in jos, asa cum credeam si eu initial, shoutbox-ul asta se citeste de jos in sus, nu de sus in jos, asa cum eram obisnuiti.
 
Una, pentru a vedea cele mai recente replici trebuie sa dai scroll in sus, nu in jos, asa cum credeam si eu initial, shoutbox-ul asta se citeste de jos in sus, nu de sus in jos, asa cum eram obisnuiti.

la mine, nu incarca shoutbox pe pagina principala. am apasat pe butonul portable version pt a intra in fereastra de expediere si citire dialog. probabil asa trebuia.
multam frumos!
 
testam varianta asta de shoutbox pentru a vedea care dintre versiuni incarca mai putin serverul... ca sa mearga mai rapid site-ul chiar daca sunt multi useri online
 
LA MULTI ANI TUTUROR DUMITRILOR SI DUMITRELOR!
:98::100::98::rolleyes::129::55::109::smile::38::118::)):57::99:
 
Back
Sus