• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

In seara asta nu voi fi online pana cel putin pe la 10 asa, am invitatie la Ateneu. Aveti grija si sa nu va puna sisoie sa va dati huta. :p :devil::devil:
 
Amanat pentru altadata, de altfel nici vremea nu e chiar buna. Raman acasa...
 
5 luni de la catastrofa din Colectiv. 64 de morti. Tineri care au ales sa se distreze, nu sa stea noaptea la ;prostiile de la tv. Eu nu obisnuiesc sa merg prin cluburi, ok, dar asta nu inseamna ca nu ii inteleg pe cei care refuza asa-zisul divertisment de la televiziuni, in realitate instrumente de abrutizare si amorfizare a oamenilor. Se trezesc acum diversi sa declare vinovati mortii,ba mai mult, cica erau satanisti. Ce sa ii faci, de unde nu e, nu ai pretentii. Tot felul de teorii conspirationiste, doar ca sa scape basma curata diverse personaje corupte. Coruptia ucide, dar si birocratia tot asa face, as adauga eu. Dumnezeu sa-i odihneasca. Cat priveste diversi birocrati si corupti de la diverite niveluri, nu vreau sa mai spun deocamdata nimic.
 
Azi familia noastra s-a marit cu un nou membru: un nepotel de la fata, Tiberiu Alexandru, nascut prin cezariana, de 2,970Kg., 51cm, indice APGAR 9-10! Sa ne traiasca!
 
Sa va traiasca si sa va fericeasca. :)
 
In numele nepotului si al familei, va multumesc mult pentru urarile de bine!
 
S-a schimbat formatul siteului si al forumului!
Cool! :))
 
Va doresc tuturor un Paste linistit si fericit, cu ganduri bune si luminoase, pace in suflet si numai de bine!

felicitari-de-paste-8.jpg
 
Back
Sus