• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat online!

Sper ca Yahoo sa dea faliment, da-o incolo de treaba. :devil::devil::mad::mad::mad::death::death::death::102::102:
 
Am avut probleme cu messengerul, dar acum merge. Pe mail n-am intrat dar pe flickr m-am conectat si functiona.
 
Buna dimineata!
Sotia s-a operat, acum meniscul este in regula, se afla la refacere!
Si la noi ploua, ploua, ploua...
 
Buna dimineata!
Ninge si la noi de azi noapte!:109:
Am dus sotia la gara. a plecat la Bucuresti pentru doua zile, sa-si scoata firele si sa consulte si un neurolog pentru lesinuri ca la inima nu are nimic;
o asteapta finii din Bucuresti, pentru ca ai nostri copii sunt pentru o saptamana la Amsterdam!
 
Salutare tuturor! Ma bucur ca v-am gasit, forumul este impresionant si doresc sa-i felicit pe toti cei care contribuie zi de zi la cresterea lui. Am gasit informatii foarte valoroase si inca o data vreau sa va multumesc.
Un inceput de saptamana usor tuturor!
 
Multumim foarte mult anasstasia, te asteptam cu intrebari, pareri, sugestii, comentarii...
 
Old DG a spus:
Buna dimineata!
Ninge si la noi de azi noapte!:109:
Am dus sotia la gara. a plecat la Bucuresti pentru doua zile, sa-si scoata firele si sa consulte si un neurolog pentru lesinuri ca la inima nu are nimic;
o asteapta finii din Bucuresti, pentru ca ai nostri copii sunt pentru o saptamana la Amsterdam!

Sanatate multa! :)
 
buna! as avea i intrebare cum as putea lua legatura cu un administrator in legatura cu profilul meu?
 
Daca dai click pe numele tau intri imediat pe profil, nu e nimic special.
 
Insa trebuie sa intri pe Panou Utilizator, vezi in partea de sus, si de acolo ai posibilitatea sa faci setarile dorite.
 
Si inca ceva: dupa inca 3 postari, o sa ai acces la functiile complete. Trebuie sa ai minim 5 postari pe forum. Dupa ce le ai, poti folosi mesageria privata...
 
Va doresc tututor un Craciun fericit si linsitit, sa va aduca mosu cadouri frumoase de care sa va tot bucurati.

felicitari-de-craciun-4855169-1153545287.jpg
 
Back
Sus