• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Foarte IMPORTANT! Mutare server

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Alex

Administrator
Înscris
8 Dec 2012
Mesaje
3.226
Scor reacție
95
In zilele urmatoare site-ul cutremur.net se va muta pe un nou server. Discutia referitoare la acest lucru se va purta pe http://www.server9.info
 
Cutremur.net a fost mutat pe un nou server. Daca vedeti acest mesaj inseamna ca accesati deja noul server pe care se afla site-ul nostru. Forumul a fost redeschis si sunteti invitati la discutii! In cazul in care intampinati probleme in utilizarea site-ului nostru va rugam sa trimiteti email la [email protected] si sa explicati care sunt erorile cu care v-ati confruntat.
 
Va rog sa dati reply aici toti cei care vad forumul acesta care se afla pe noul server.
 
Excelent, Alex. Nice work. :whistling: :unsure: :unsure: :sad: :wink: :wink:

Acum se misca foarte bine, comparativ cu alte dati, cand pica inainte sa dai \"Post Reply\". :wink:
 
Serverul pe care se afla acum site-ul se afla in Londra, deci este posibil ca si din aceasta cauza viteza de acces sa fie mai mare. Pana pe data de 30 iunie ne aflam in teste, deci daca observati ca nu mai merge site-ul sau se intampla ceva neobisnuit dati-mi va rog un mail la [email protected]
 
Multumim frumos, Alex...:unsure::whistling::hypocrite:
Noroc ca baba taca malc, ca altfel eram \"in pom\"...:unsure::biggrin::sad::wink::harhar:
 
Hehe... in orice caz ramanea disponibil gfxworld.info ca ala nu a fost mutat inca
 
Vreau sa stiu daca vi se mai blocheaza site-ul atat de des pe cat se bloca pe serverul vechi. Incerc sa iau feedback de la vizitatori ca sa stiu daca ramanem pe serverul nou sau ne intoarcem la cel vechi.
 
Alex, in ce ma priveste, pot sa spun ca de cand am intrat (de vreo ora...:whistling::hypocrite:), nu s-a blocat si se incarca mai repede. Nu am pierdut postari...:unsure:
 
O sa stam in teste o perioada si daca noul server e satisfacator o sa ramanem pe el...
 
Salutare DG...:sad: Bine te-am gasit si aici...:wink: Vezi, sunt destule topicuri pe care le poti parcurge...:unsure::rolleyes:
Da, cum zice si razor, merge mai bine. :wink: Multumim frumos, Alex.:wink::unsure::whistling::hypocrite:
 
:unsure::ack:iar dati party fara mine?
montuzma unde umblasi? o sa ne caute yoyo si aztekus....:whistling:
 
Da, vad ca merge. Dar pentru ca binele nu se vede asa bine, nu mi-a atras atentia ca ar merge mai bine.
 
Nu merge doar bine, merge ultra-terra-mega-super-excelentttttttt. :whistling:
 
Sa speram ca va continua sa mearga la fel de bine si in viitor. In acest moment serverul vechi pe care se afla gfxworld.info este iarasi cazut.
 
Si sa mearga cel putin la fel de bine si cand s-o hotari babornita impreuna cu cei 7 legendari feciori sa ne cante o doina asa cum stie ea mai bine...:whistling::harhar::unsure::harhar: Cantece de lupta sau Racnetul Carpatilor...:unsure::harhar:
Da, lasand gluma la o parte, chiar merge bine acum, desi, asa cum zicea Alex, e bine sa asteptam sa vedem mai departe cum functioneaza. Sper sa nu mai pierd posturi, mi s-a intamplat de mai multe ori cand era pe serverul vechi...:sad::wink::wink:
 
Las-o pe Vrancioaia sa se odihneasca in pace, si zona mea, a Buzaului, este supusa influientelor ei malefice, imi aduc aminte de 1977, 1986 si 1991!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus