• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

LA MULTI ANI GEOX !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

La Multi bAni! :) Sa fii sanatos, fericit si mereu perseverent SO! Numai bine si Petrecere frumoasa!;) Cu deosebita apreciere, Cos
 
La multi ani! Sa ai parte de tot binele din lume! 193745485274462312684648 x :*
 
Multumesc mult si va doresc si voua tot binele din lume, sanatate si bucurii, si sa aveti ganduri bune si buna dispozitie! Va imbratisez pe toti.
 
La multi ani si din partea mea, chiar daca este cu intirziiere!

Sanatate maxima!
 
Multumesc mult pentru urari, sa fiti si voi sanatosi,iubiti si impliniti! ;)):25:
 
La multi ani, GeoX si din partea mea! Bucurii si sanatate cat cuprinde iti urez! Si imi cer scuze de luuunga intarziere dar is si un pic mai nou pe forum si nu am apucat sa retin cand este exact ziua ta de nastere... :D
 
La multi ani, GeoX!!! Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun si sa te bucuri de tot ce-ti ofera viata! :*
 
Multumesc mojo. :16::banana:banana
 
La multi ani GeoX! Numai bine si sa ti se indeplineasca tot ce iti doresti!
 
Multumesc real. :banana:banana:banana:banana:banana
 
La multi ani, GeoX! Iti urez sa ai parte in tot restul vietii de tot ce iti doresti tu mai bun sa ai, dar si tuturor celor dragi tie le urez acelasi lucru!;))

Si iti mai daruiesc si desertul tau "preferat", sau al Ralucai mai bine zis... In sens eufemistic al Ralucai, desigur...;))

213euk2.jpg
 
Multumesc Cristi. :)
Da, stiu ca Raluca prefera bananele, dar in mod curios nu o prea incanta in toamna asta ideea de a primi banane. :D :D :banana:banana:banana:banana:banana
 
Back
Sus