• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Noi, cei de pe cutremur.net

Cu voia dumneavoastra, subsemnatul...
Picture043.jpg
 
OK, pare o idee proastă topicul. Vă rog să-l ştergeţi. Pe bune, fără supărare. Mulţumesc. :55:

PS: Pot s-o fac eu însumi? N-aş vrea să rămână, însă, poza lui bogdan în aer.
 
Ideea in sine nu e proasta. Ma gandeam daca se poate face cumva ca pozele sa fie vizibile doar pentru userii inregistrati, activi si care vorbim zilnic pe aici. :55: Nu vreau sa ma eschivez sau sa fiu las, din pacate am avut de-a face si cu unele persoane cu mentalitati mai vechi, care s-ar uita stramb, ca la un ciudat, daca m-ar vedea ca vorbesc despre cutremure. =)) =)) In rest, nu am nici o obiectie ca Anda, Alex, Bogdan, DG, EarthQuake, Ursache, Nocty, Magik, Nepean si toti ceilalti care sunteti activi pe forum sa imi vada poza.
Atasez si eu o poza.
 
Eu nu am nici o problema. Voi decideti :55:
 
ce-aveti mai? lasati topicul in pace! aici nu trebuie sa punem neaparat pozele noastre, putem pune orice despre noi. de exemplu, o cugetare, o parere, ceva definitoriu. :55::harhar:=))
 
eu zic sa-l lasati:clapping:. de cand va intereseaza de cativa cu mentalitati retro?:55: sau lasati-l macar pt. userii activi. asa ca.....astept si alte poze!!!
 
sa inteleg ca e o rusine intr-un fel sau altul sa se stie cine esti daca discuti despre cutremure?
Pai atunci ar trebui sa le fie rusine si celor de la INFP sau IRSA sa se afiseze probabil.
De multe ori cei care au un hobby pe marginea unei problematici stiintifice au ajutat ducand la descoperiri :55:
 
carol, ai inteles gresit! unii dintre noi au sefi sau colegi care s-ar putea sa nu agreeze ideea ca in timpul programului sa stai pe net, ca nu pentru asta iei banii. asta e tot!
 
ok anda, o sa le permit celor de la mine din firma sa intre in timpul programului pe forumul asta :55:
 
ok anda, o sa le permit celor de la mine din firma sa intre in timpul programului pe forumul asta =))

ce tare esti =))=))=)) dar din pacate, nu esti si seful lui gx sau al meu :55::crybaby:=))
 
vorbesc eu cu dseful vostru dak e, il corup cumva :55:
 
Vă rog eu să ştergeţi topicul. Sunt două poze şi 2 pagini de comentarii. Decât off-topicuri d-astea, mai bine lipsă. :55: Eu, oricum, îmi voi retrage postările mâine, dacă topicul nu va fi şters.
 
si eu care ma gandeam sa facem inca unul cu pozele sefilor :)
OK, poate ca o parte dintre noi suntem persoane publice, altii au probleme cu sefii, insa ai deschis un topic \'Noi, cei de pe cutremur.net\'
Astia suntem noi, asa cum comentam, ne amuzam sau ne incruntam unii la altii. Nu este chiar asa de offtopic
 
Back
Sus