• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Noi, cei de pe cutremur.net

eu nu am copii :green:
Printesa Margaretelor e foarte frumoasa si stie sa pozeze :) si chiar i se potriveste cimpul ala :(:)clapping:
 
pt ca n-a fost sa fie BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :(:)harhar::green::p
 
Semneaza arkanu, cel care mai nou e privit ciudat la birou, de cand m-au vazut colegii pe ce site intru :((
Oficial, am depasit un an de cand sunt inscris, dar posturile sunt inca putine. Oricum, daca veniti prin Iasi, cel din poza va asteapta cu mare drag.
 
simpaticut arkan asta, nu vi se pare? :(:)rolleyes::green:
 
bine ai venit la noi Cristi si fiindca vad ca ai ceva de spus, te asteptam si cu mai multe comentarii :)):clapping::hypocrite: :rolleyes:
 
Anda poza ceva ? :hypocrite: In afara de seismograma :))
 
poza mea??? nu acum :rolleyes::)):harhar::hypocrite::harhar::rolleyes::p:p:p
 
Sa inteleg ca figurina cu limba scoasa ?? :p :) :worthy: :rolleyes: :rolleyes: :)) :hypocrite:
 
ai inteles :)):harhar::hypocrite:
 
În mod normal, cei pe care aş fi vrut să-i cunosc (să ştiu cu cine dialoghez) sunt cei din \"Consiliul de Administraţie\". Dar dacă sunteţi aşa de secretoşi (unii), mă rog... lucru pe care, personal, nu-l înţeleg.
 
Pe Alex il poti vedea in poza din avatar, cu moto.. :))
Cat priveste fetele...Anda si Nocty...nu ma bag. Stii doar ca sunt mai cochete asa :hypocrite: Sa fim cavaleri :rolleyes: Pe mine m-ai vazut, cred... Si pe bogdan l-ai vazut. Pe sever il stii, de asemenea :rolleyes:
 
iaca asta is io..asta ca unii se tot intreaba el or ea.
pe chat is crise.
incantata de cunostinta !
pst: la scarbici....
 
Cris, bine ai venit si pe aici :)) :hypocrite:
Tu erai crise ??? :worthy: :green: :worthy: :p :) :rolleyes: :rolleyes: Haaa... :10:
 
Cris, bine ai venit si pe aici :)) :hypocrite:
Tu erai crise ??? :worthy: :green: :worthy: :p :) :rolleyes: :rolleyes: Haaa... :10:
acu stii si tu cu cine te-ai contrat pe chat =))=))=))
 
Anda, uitasem ca mai vrei o portie de :rolleyes: :rolleyes: :p Sau poate un :hypocrite: ? Ce zici si de :green: :worthy: ? Apare el andy si vezi tu :) :worthy: :))
 
Back
Sus