• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Noi, cei de pe cutremur.net

da, ca nu mai rezistam cu parul pe care il aveam... :12:
 
sa fiti sanatosi cu totii!!!
mi se pare mie sau cea mica seamana cu tine?
 
Alex, arăţi aşa de tânăr în poza aia că mai că-mi vine să te întreb dacă ai buletin. :12:
 
Alex, arăţi aşa de tânăr în poza aia că mai că-mi vine să te întreb dacă ai buletin. :12:

Hihihi, am dar nu-l scanez :12: =)) =))
 
Alex, arăţi aşa de tânăr în poza aia că mai că-mi vine să te întreb dacă ai buletin. :12:
si eu i-am zis ca arata a copilas :12:
 
Dacă s-ar duce într-un bar din America şi ar vrea să bea şi el o bere ca omu\', i-ar cere ăia un act de identitate să vadă că are destui ani ca să bea. :12:
 
Alex, cu pozele astea asa frumoase si cu postul de pe 19 Spetembrie m-ai castigat drept cititor al blogului de calator.

Am ramas un pic cam perplexa, intrucat mi-ai cam daramat mitul motociclistului galagios si inconstient.[/u]
 
Alex, exact cand am implinit 18 ani si mi-am luat carnet gradul1 ( asa era pe vremuri in 1963!) tata a vandut Jawa de 350cm ( doua carburatoare, rosie!)
altminteri nu ma mai aveati partener de discutii si a luat un IJ cu atas, cu schimbatorul de viteze pe rezervor, in schimb puteai ara cu el!
 
=)) suntiti oameni cu adevarat . imi pot posta si eu o poza ? o fac doar cu acceptul vostru
 
emonica, cu mare placere. :ack: Aici lumea si-a postat poze... =)) =))
 
CZBF2M496211-02.jpg


=)) multumesc ptr aprobare
 
ne pare bine de cunostinta emonica =))
 
Deci acesta este aspirina
deci aspirina sa fie sanatoasa si sa-i creasca parul. dar nu are toate picioarele, deci nu pot aprecia inaltimea :55:
 
O poza mai veche, iulie 2007, Vidraru.
 
Back
Sus