• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Sa radem pe Mobotix

Ultima moda pe mobotix: numerologia. Aduna toti tantalaii nu stiu ce cifre si le iese ba cu 11, ba cu nu stiu ce. Aduna cifrele de la data cutremurului din 1977...multi prostalai in tara asta. Ca de aia nu reusesc tontii sa ia bacul. Numai perle debiteaza. Cam multi tampiti in romanica. Nu e de mirare ca un plagiator ocupa functii inalte...
Observam isteria unora cu numerologia lor. Plin de tolomaci, de tonti facuti gramada, redusi din astia la scoarta cerebrala. Becate proaste, isterici sariti de pe fix...
 
E dezastru, ce mai, la atata prostie. Asa e cand se intra la facultate fara bac. Asa e cand se inmoaie bacul ca sa il ia pitipoancele si cocalarii, fie ei sau nu odrasle de demnitari. Jaaaaleeee, jaleeee mareeeee... Cum ii suporta pamantul pe prosti ? :42::42::unsure::unsure::devil::devil::devil:
 
GeoX a spus:
Cum ii suporta pamantul pe prosti ? :42::42::unsure::unsure::devil::devil::devil:

Am ras si eu ieri, m-au destresat :d
Cum ii suporta pamantul nu stiu, dar sper sa o mai faca si in continuare :ph34r::d
 
Evident, fanii numerologiei o tin gaia-matzu cu tampeniilor lor, cu 11 si nu mai stiu eu ce. Saracii...cu duhul, evident. Nu le-a dat Dumnezeu minte nici cat a unei biete gaini. Pana si o gaina e mai destepata decat fiintele alea penibile cu numerologia lor cu tot. Bravo gainilor; gainile sunt, oricum, mult mai utile decat persoanele alea care posteaza tampenii pe mobotix. Gainile fac oua, deci au o productivitate utila totusi. Ce valoare aduc prostalaii care posteaza aiureli fara rost ?

I-auzi:


1234 2014-12-28 23:14:36
(0 voturi) [Vote +1] [Vote -1]
Eu cred ca cifra 11 are o legatura cu evenimente negative pe Pamant. Cum zice o vorba: Fiecare om crede in ceva. Eu cred c-as mai bea o bere.
1234 2014-12-28 23:13:18
(0 voturi) [Vote +1] [Vote -1]
Pariez ca marele cutremur va avea legatura cu numarul 11. Ori data, ori ora.


=)) =)) =)) =)) =))

Vreo beca?? din aia proasta, amatoare de telenovele de dupa-amiaza. Nu-si mai incape in capod gospodina toanta, ii sar si sabotii de la atata prostie. Daca e sa detest ceva, detest prostia dusa la extrem.

Se stie ca 42% dintre romani cred ca Soarele se invarte in jurul Pamantului. Q.E.D.
 
Continua cu asa-zisul blestem al nr. 11...prostii tot prosti raman. Creaturi biologice incremenite in reminiscente medievale...vrajitoare, superstitii, obscurantisme de tot felul. Nu e de mirare nivelul de inapoiere nu doar economica, dar si intelectuala, morala si de alta natura. Cred ca romanasii astia l-ar arde din nou pe rug pe Giordano Bruno, iar pe Einstein cred ca romanasii numerologi l-ar trage in teapa. Si i-ar arde lucrarile, evident.
 
neata 2015-01-28 07:12:29
+2 (2 voturi) [Vote +1] [Vote -1]
Acele oscilatii explica senzatia de plutire permanenta pe apa ,ca si cum am fi pe vapor!



No comment. :devil::devil::devil::devil::devil:
 
:)) Ar fi fain sa privesti busteanul si sa ai rau de mare....:))
 
Back
Sus