• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Seism la Istanbul?

apelez la varianta \\"suna un prieten\\", adica pe tine :harhar:
Pt asta tb. sa-i ceri nr. lui Dodo si ea s aaiba bunavointa ...:biggrin::harhar: Apropos, desi nu e topicul aici si ne bate sefu al mare, faza cu telefoanele si nebunia care se isca chiar si la evenimente nu cine stie ce (de ex., 27 oct 2004) nu prea incurajeaza solutia propusa...:biggrin:
 
of of... dar pesimist mai esti... :biggrin:
nu-mi lasi nici o cale de scapare... te pusesi bine cu generascartu de seisme :biggrin:
 
Pai tb. avute in vedere toate posibilitatile...Desi nu e topicul corespunator, nu pot sa nu remarc ca in 2004 a fost o oarecare agitatie atat pe fix cat si pe mobil. Cel putin juma\' de ora dupa cutremur a fost paralizie totala !
 
norocul companiilor de telefonie mobila... cred ca si cei care le conduc asteapta cu nerabdare si alte seisme. :biggrin:
 
norocul companiilor de telefonie mobila... cred ca si cei care le conduc asteapta cu nerabdare si alte seisme. :biggrin:
Pt unii e noroc intr-adevar...
Apropos, cica vor sa puna totusi in practica proiectul ala cu SMSuri transmise in situatii de urgenta...Aoleo. Iar suntem offtopic, mai bine ne mutam la Chart- onile (2), aici era vorba despre cutremur la Istanbul. :biggrin::harhar:
 
Propun sa ne inscriem la gdm turk ca sa fim anuntati la timp de seismul din Istanbul.
La nevoie ii anuntam si pe ei de Fagaras daca sunt curiosi:ack:
 
dodo, zicea sorin ca ai o roaba pe acasa ca sa aducem indarat fagarasul pe care l-ati instrainat... :biggrin::harhar::biggrin:
nu-i frumos... vindeti tara la otomani... mai ales acum cand nu mai e nici stefan cel mircea s-o apere... :harhar::harhar::harhar:
 
Las\' ca gaseste el Mircea Radu o poveste cutremuratoare la Istanbul.
 
exact cum banuiam, l-ati instrainat si pe mircea radu la otomani... dar pe el il pot pastra linistit ca si-asa mai avem destui ca el si daca il plac putem sa mai instrainam cativa :biggrin::harhar::biggrin:
 
Back
Sus