• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (5)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Ar fi interesant daca si palmipedele ar avea capacitati, adica ar avea comportamente neobisnuite inainte de cutremure. Am citit ca inainte de cutremurul dinb 1977 chiar si ratzele si gastele au avut manifestari mai bizare...:whistling::whistling::unsure:
 
:whistling::ack:sigur ca au..iti palmipeaza tie un sut delicat in tartitza:ack::unsure::ack:
 
hai ca am ajuns si eu...se pare ca sunt ultimul...de fapt mai sunt delfinasul care umbla la sirene si porumbelul calator...
 
ei sunt plecati in misiune:whistling: si nu se stie cand revin..poate ii fura cumulonimbus:unsure::whistling:
 
Hello hello...:whistling: Sper ca va place noul meu avatar...:sad: Ce zici, Dodolica ? :unsure: Iti plac alienii ??? :unsure::biggrin:
 
Buna....la toata lumea...lipsesc si eu din peisaj...si constat mutari de trupe...Brovos natiune, aici e locul \"cutremuratilor\"...dincolo traiasca ideile rotunde.....:whistling:
 
Suntem acum pe un server nou... sper sa mearga mai bine...
 
merge asa de repede incat am ametit:crybaby::whistling:
 
Salutare Alty..:wink::whistling: Ce mai faci, ce mai zici ?? :wink::smile:
Eu m-am facut extraterestru in stil horror, sa o sperii pe Dodo...:unsure::harhar: Am venit sa rapesc Dodolica sa fac experiente pe ea...:unsure::harhar::sad:
 
la cat esti de urat nici purici nu mai stau pe tine....
 
Ati vazut ce mai tzopaie Iranul si Turcia, ce e drept si Grecia ?! :whistling::unsure::wink: Numai Vrancea tace ca o Mandra Regina ce se pastreaza pentru cand ne e lumea mai draga...:unsure::harhar::sad::harhar:
 
Salutare Alty..:wink::unsure: Ce mai faci, ce mai zici ?? :wink::smile:
Eu m-am facut extraterestru in stil horror, sa o sperii pe Dodo...:unsure::harhar: Am venit sa rapesc Dodolica sa fac experiente pe ea...:sad::harhar::wink:

Ai grija, in urma experimentelor trebuie sa pastram ce-i mai bun la Dodolica!!!! Poate reusim s-o intinerim?:whistling:
 
:whistling::ack:dar ce? voi credeti ca dodo arata ca o mumie?:unsure:
dodo este draguta chiar daca are cateva mii, sute si milioane de ani:whistling:
papa vitamine multe:harhar:
 
Ai grija, in urma experimentelor trebuie sa pastram ce-i mai bun la Dodolica!!!! Poate reusim s-o intinerim?


Da, o procedura pentru Dodolica, pentru intinerire/reimprospatare...:whistling::harhar::unsure:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus