• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Buna dimineata la toata lumea care intra pe aici :hypocrite: Sorine... la munca?:unsure:
 
Buna DIMI-PRANZUUUUL...:unsure: :unsure: :D :ack:
Evident ca-s la munca...:ack: Noi MUNCIM SI GANDIM, stii vorba aia...:hypocrite: :ack:
 
Da\' diseara merg la petrecere, da, cu prajituri, tort de ciocolata si toate cele...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D
 
Sincer, nu am nici un chef de munca. Numai vremea de afara si mi-a fost de ajuns... zici ca e o zi de-aia mohorata de noiembrie... :hypocrite:

Ha!!!! vreau si eu prajituri!!!
 
Vrem-nu vrem, de muncit trebuie, asta e...:hypocrite: :unsure: :unsure:

Un tort-minge...:D :ack:
 
ma uitam sa vad ce useri mai sunt on-line si am vazut ca Google citea in disperare topicul cu \"Uramtorul seism vrancean\" :hypocrite::biggrin::unsure: Uite ce-l intereseaza pe Google... :ack::D:unsure:
 
Pai astfel de subiecte sunt cat se poate de relevante...:hypocrite: :unsure: :unsure:
 
Neata lume...:hypocrite: :unsure: :unsure: La munca ???? :D :ack:
 
Neatza :hypocrite: eu acum ma pregatesc sa plec...:ack::D si mi-e o leneeee... :unsure::ack::unsure:
 
MUNCA E BRATARA DE AUR, Alex....:hypocrite: :unsure: :unsure: :D
 
Si eu tot la munca...
Dar peste 6 ore am avion catre taraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
Sper ca pe acolo e vremea mai buna, ca aici m-a plouat si m-a batut vantul toata saptamana. Azi a iesit putin soarele...

Bogdan
 
Salutare Bogdan...:D :hypocrite: :unsure: :unsure:
In Bucuresti e burnita, umezeala, putintica ceata...o vreme sumbra de noiembrie, mohorata, o atmosfera de-a dreptul bacoviana...:ack: :ack:
 
Buna dimineata Bogdan... e putina ceata si vremea e un pic mohorata dar nu cred sa fie probleme la aterizare in Bucuresti, nu e nici vant puternic nici ceata de sa nu vezi la 2 m :hypocrite:

De unde vii? Aterizezi pe Baneasa sau pe Otopeni?
 
Sorine, ce zici, sa mut topicurile cu comentarii despre seisme in sectiunile de forum corespunzatoare? adica cel despre seismele din romania sa il mut in Dezastre naturale din tara -> Cutremure iar pe cel despre cutremurele din strainatate la Dezastre naturale din strainatate -> Cutremure
 
Desi logic ar fi asa cum zici, totusi ele ar puitea f. bine ramane la zona de discutii. Fiindca zonele mentionate de tine sunt pur informative, sau cu detalii stiintifice, in timp ce comentariile le facem la discutii...
 
Salutare natiune. Am aterizat aseara pe Otopeni, fara probleme. Vremea era mai buna ca in Germania:D Toata saptamana m-a plouat si m-a batut vantul...
Chiar daca nu m-ati intrebat :hypocrite:, subscriu la parerea lui Sorin. Discutiile la discutii, informatiile la informatii:D
A, piticu\' ala de la Google mai citeste?:unsure:
 
Salutare Bogdan, si bine ai venit...:hypocrite: :unsure: :unsure: :D
Da, ziceam ca datele sa ramana in zona de date, eventual impreuna cu topicuri cu prezentarea unor aspecte specifice fenomenelor in cauza. Discutiile si comentariile sa fie sectiune diferita de cea care contine datele si topicurile mai riguroase dpdv al informatiilor.
 
Bine ai revenit, Bogdan :unsure: Pe forum se pregateste o mica revolutie, dar care va fi rezultatul... nu stim inca nici noi :unsure::hypocrite:
 
Revolutie sa fie, dar sa stim si noi :hypocrite:
Oricum, de cand am inceput sa citesc, forumul e din ce in ce mai bun. Saru\' mana echipei pentru asta.
In alta ordine de idei, parca undeva spuneati ca aveti o relatie buna cu IGSU. Puteti obtine (si posta) locatia adaposturilor Protectiei Civile si a locurilor de adunare in caz de dezastre? Ma gandesc ca sunt informatii utile...
Eu le-am dat mail, acum ceva timp, si mi le-au spus pe cele apropiate de mine.

Bogdan
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus