• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Buna.
Am vazut ca sunt si multi membri inregistrati, dar fara posturi.
Nu stiu ce sa zic... Nu le place aici?:hypocrite:
 
Intr-adevar, multi au intrat, au citit si au ramas muti. :hypocrite: :D
Altii nu au mai scris demult. De exemplu, EarthQuake ! :ack: Nu ai mai fost online cam demult. Mi-e dor de romanele tale...:unsure: :unsure:
 
Cum spuneam, ne asteptam la trafic ridicat la primul cutremur perceptibil, cat de cat...:hypocrite:
 
Unii s-au inregistrat doar pentru a vedea pozele atasate la diverse mesaje. Guestii nu pot vedea pozele (am facut asta ca sa nu imi consume robotii motoarelor de cautare bandwidth aiurea).

Altii citesc frecvent dar intra in discutie foarte rar.. si eu ma comport la fel pe alte forumuri :unsure: nu au timp, sau pur si simplu nu au ce sa aduca nou la discutie...

Altii sunt reticenti la forumuri, la inregistrare sau la a scrie ceva public. Sunt foarte multi (chiar si care nu sunt membri in forum) care au completat chestionarul si au adus informatii extrem de interesante, dar aceste chestionare nu sunt publice. Informatia din ele o sa fie baza unui studiu care va fi elaborat in anii urmatori.

Dar exact cum spunea sorinsov, in caz de ceva o sa fie plin pe aici. :hypocrite:
 
Ca mi-am adus aminte...
Domnilor, daca este nevoie de o mana de ajutor la site/forum, dati de stire. Ma refer aici la sustinerea unei parti a cheltuielilor. Nu dispun de multi bani, dar o mana de ajutor acolo, pot da.
Ma gandesc ca domeniul, softul si administrarea nu sunt gratuite :hypocrite:

Bogdan
 
Multumim Bogdan pentru oferta de ajutor! In prezent (si pentru cel putin cativa ani de-acum inainte) finantarea site-urilor este asigurata :unsure: Insa in cazul in care vor apare probleme de nerezolvat si o sa avem nevoie de ajutor voi apela la tine :hypocrite: Inca o data multumim!:D

P.S. Asta este si motivul pentru care nu ai sa vezi bannere publicitare si reclama pe aici :unsure:
 
Pai la asta ma si gandeam, ca nu am vazut bannere&stuff :hypocrite:

Bogdan
 
Nu imi plac bannerele, urasc bannerele :ack::ack::ack::ack::smile: M-am asigurat ca nu or sa fie bannere pe site-ul asta :unsure: Iar in ceea ce priveste finantarea si viitorul site-ului... cutremur.net is here to stay!! :unsure::hypocrite: pentru mult timp de-acum inainte :D
 
Apropos, site-ul a fost lansat pe 7.10.2004 ceea ce inseamna ca avem deja 3 anisori :hypocrite:

Ca sa fiu mai exact: din 10.2004 pana in 03.2005 site-ul a functionat sub domeniul gfxwire.com (era un domeniu pe care il aveam la indemana). Cand am vazut succesul pe care il are i-am luat domeniu propriu (03.2005) :unsure:
 
3 anisori si jumatate.
Si eu am ajuns aici de foarte putin timp...:hypocrite:

PS Apropo, unde este Sorin? Ma obisnuisem cu el on-line in cursul zilei....
 
Probabil are foarte mult de lucru la servici si nu a mai apucat sa mai intre... :unsure: dar nu-i nimic. Eu azi nu am task-uri si am timp mai mult de net :hypocrite:
 
daaaaar...... :ack: daca vrem sa intre repede............ :hypocrite: comandam un cutremurash.......... :ack: mic, de vreo 5.1, asa abia sa se simta in Bucuresti......... :smile: si sa vezi dupa aia in 2 minute e aici :ack: impreuna cu inca vreo cateva zeci de guest-i :D si dam party pe forum :unsure::unsure::ack:
 
Sorine, Bogdan ti-a facut referat ca de ce ai lipsit :hypocrite:
 
Wow. Asa zic si eu party pe cinste, o party diurna, spre deosebire de cele nocturne la care chiar nu pot lua parte...:D :hypocrite: :unsure: Pai am facut cumparaturi prin supermarket, chestii...am ajuns si eu acasa de vreo 30 de minute...:unsure:
 
Lasa, ca daca ar fi evenimente... ai intra si la aia nocturna :hypocrite::unsure::unsure:
 
Sub 5,0 nu le simt cand dorm...:hypocrite: :unsure:
In 2004 am intrat un pic pe net, dar atunci nu am stat prea mult, eram pe dial-up. Acum e altceva...:D :ack: :ack: :unsure:
 
ia de-aici, ca tot vorbeam de unul... A magnitude 6.4 earthquake has shaken southern Mexico. There were no immediate reports of damage, according to the US Geological Survey. ...
 
Eh, Mexic, o banalitate. A fost si foarte adanc, la peste 100 km adancime, asa ca nu au fost pagube prea mari, din fericire.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus