• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
culmea ironiei: pina acum am votat oameni care mi-au placut, cam indiferent de partid;mi-a placut omul, am pus stampila pe partidul lui. acum oamenii nu-mi plac, dar o sa votez un partid, chiar daca stiu ca nu o sa treaca de pragul electoral...
 
Cum spuneam, consider ca nu merita sa imi pierd timpul cu mersul la vot ;)
 
Am fost la vot cu Seven si am fost filmati de cei de la FOCUS_TV Buzau si intervievati!
Am spus ca Seven este la prima votare si ca el opteaza pentru PPC ( Partidul Pensionarilor cu Caini) sau pentru rasa canina: Poate Pica Ceva!;)=)))=))
 
Aseara PSD+PC au dat masa mare, ca sa vezi domnule sa bucure alegatorii!
Iar azi, dupa defilare Prefectura ne cinsteste cu tuica fiarta, vin fiert, mici si carnati!
Si este o ceata afara!!!!!
 
Seven a ajuns vedeta masculina canina nr.1 din Buzau:
-cereri de imperechere;
-prezentare de moda la Magazinul Animax de la Galeria Aurora;
-TV Buzau vrea sa faca un serial despre cainii vagabonzi din oras.
Si de atunci nu-si mai incape in piele si blana de mandru ce este!
 
[attachment=1516:200812/post_382_1228915177_0c4a8a86bc67d7765cc5eb19ed67fc3b.attach][attachment=1517:200812/post_382_1228915202_69d414f4472cd6f3d1bda8411e7abdc1.attach]Si cel mai nou membru al familiei, NIKKY!!!
 
azi s-au aprins luminile in bradul din Piata Sfatului...cu intirziere de o saptamina
 
Vedeti ca maine si joi nu voi fi online in timpul zilei. Maine voi fi plecat la Pitesti, cu treaba la Universitatea de acolo. Iar joi voi fi la servici, dar din cauza ca am scos birourile vechi, in asteptarea celor noi, nu putem folosi computerele cel mai probabil pana vineri dimineata (vineri fiind, de fapt, si ultima mea zi de munca din acest an, din 22 decembrie intrand intr-un concediu de 10 zile). Asa ca sa nu ma dati absent nemotivat ;) =)) =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus