• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Al nostru nu e asa frumos si asa de bine impodobit ca al tau, Anda. Acum, sincer sa fiu, nici nu prea avem motive de bucurie anul asta. E totusi primul Craciun fara tata, asa ca...=)) Nu ne putem bucura cine stie ce...Am ales ceva mai sobru...;)
 
;):clapping: foarte frumos! ai un brad superb:clapping:
 
E foarte frumos cel al Andei, intr-adevar. Foarte frumos impodobit ;) =))
 
Eu nu l-am impodobit cu prea multe globuri, am pus insa niste beteala, albastra si argintie. Imi place albastrul la nebunie =)) ;) Si in varf un luceafar :p =))...de fapt un fel de stea, ca doar, nu-i asa, Steaua sus rasare/Ca o taina mare....=)) =))
 
Am mai aranjat un pic beteala, am un lant auriu, unul argintiu si unul albastru. In poza se vede si luceafarul (steaua) din varful bradului. Cum spuneam, nu am pus foarte multe globuri, am preferat lanturile de beteala...
 
imi place cum ai pus beteala, cred ca o s=o pun si eu ca tine =))
iar bradul tau e alb si natural ;)
 
L-am pus in hol, ca sa il gaseasca Mosu mai usor cand o veni ;) =))
 
;) am fost la zapadaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a fost super, cred ca va dati seama :55: nu am gasit derdelus, dar am legat sania dupa masina si asa am mers vreo 7-8 km =)) nici nu am simtit ca erau -12C. va arat si poze =)) =)) =)) :p :p =))
 
Mor de ciuda!
Si la noi este un pospai de zapada si -10grdC!
Cum vine un pic de zapada, cum o spulbera vantul, ca de, suntem un targ de megiesi de la curbura Carpatilor, suflati de vanturi din toate partile!
 
Maine dimineata nu voi fi pe aici, trebuie sa merg din nou la Pitesti. Abia pe seara o sa apar. Asa ca sa nu ma dati absent nemotivat =)) ;)
 
;) drum bun !!!
1.putem sa ne facem de cap?
2.pui pariu ca va fi pe undeva un cutremur mare?
 
n-o sa fie nici un cutremur maine ;) =))
 
ai curaj sa pui pariu??? mereu a fost cite ceva cind ai fost tu plecat :harhar:
 
In perioada urmatoare, pana dupa examene, voi fi mult mai putin activ pe aici. Buletinele seismice zilnice (pentru cutremurele din Romania) le voi completa doar seara. De asemenea, pe shoutbox voi intra si voi citi, dar numai seara (cand voi mai raspunde, punctual, daca e careva dintre voi online). Imi pare rau, dar asta e situatia....:harhar: :rolleyes:
 
stai linistit si invata. buletinele seismice pt cutremurele din lume o sa le pun eu. spor la treaba. cind ai ex? :harhar:
 
Multumesc, Anda :harhar: :unsure: si :rolleyes: :rolleyes:
Trebuie sa dau 3 examene in ziua de 20 ianuarie 2009, la Sisteme de achizitii de date, Protocoale de comunicatie si Managementul proiectelor de cercetare stiintifica. Nici nu stiu cum sa ma impart mai bine intre ele :(( Eu nu prea m-am odihnit in concediul asta, am fost la servici intre 29-31 decembrie (singur cuc sa pazesc laboratorul :(( ), acum iar am fost chemat din concediu zilele astea, sunt foarte stresat si obosit si nu prea mai am chef de nimic. :( :((
 
stai cumintel si nu te stresa! :rolleyes: ia-le pe rind, nu te impacienta. hai ca o sa te descurci, sint sigura :harhar::clapping::rolleyes:
 
So, daca la managementul ala tre\' sa faci ceva in MS Project, sa spui :harhar:
 
Buna ziulica
Tocmai am fost la profa mea, la ea acasa :(( :harhar:
Am stabilit sa dau examenele pe 2 februarie :rolleyes: :rolleyes: :(( E mai bine asa :(( Fiindca, in paralel cu pregatirea examenelor, trebuie sa incep totusi sa scriu si la proiectul de cercetare stiintifica pe care va trebui sa il sustin in septembrie, plus ca sa incep sa pregatesc niste abstracturi pentru conferinte. Asa ca examenele le dau pe 2 FEBRUARIE ! :unsure:
Profa a fost foarte draguta, m-a tratat si cu dulciuri, cu jeleuri si cu o AMANDINA DELICIOASA...mmmmmm :( :p :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus