• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
andy si p24 nu pot vb cu voi, fiindca nu pot scrie pe shoutbox, nu-mi apare fereastra de scris. vad ce vb voi dar nu pot scrie :harhar:
 
A aparut cineva pe care l-as califica drept spammer, a postat prostii la forumul de Cutremure din Romania...Le las sa vedeti si voi, dar dupa parerea mea chestiile alea nu au ce cauta. Ar trebui sterse urgent.
 
Nu, le sterg, sunt de-a dreptul prostii, n-au ce cauta, e clar ca face parte din categoria Spammeria Huniversalis ...:harhar:
 
Spammerul (sau spammerita) e \"carlyse_09\". A bagat niste prostii la Cutremure din Romania, foods si nu mai stiu ce, in engleza. Ma seca sa le tot vad acolo...:harhar:
 
Spammerii nu au ce cauta aici, au loc suficient pe Net, acest Forum are o tinuta proprie si este unic in felul lui!
 
la mine a nins vreo 12 ore. asa ca AM ZAPADAAAAAAAAAAAAAA :rolleyes:
so, vrei si tu? special pt tine, prima poza :harhar:
a doua e cu unul din multii ciini de la munca...se bucura si el de zapada, avea chef de joaca
 
Iata cateva poze cu peisaje hibernale \"recoltate\" sambata trecuta la munte (Predeal)...:harhar: :rolleyes: :rolleyes: Sper sa va bucure ochisorii...:unsure:...Dedicatie speciala pentru Anda :(( :(( :(( :(
 
Fiindca ati fost cuminti, va mai dau un supliment, mai ales pentru Anda :unsure: :harhar: :rolleyes: :rolleyes:
 
Si inca o portie, sa v-ajunga iarna...:(( :rolleyes: :harhar: :rolleyes: :unsure: :((
 
Mai luati acilea peisaje hibernale, ca sa vedeti iarna, draga de ea...:rolleyes: :harhar: :rolleyes: :unsure:
 
merci :harhar: frumoase pozele :rolleyes:
te-ai saturat de zapada? :rolleyes:
 
Nu m-am saturat, mai vreauuuu :harhar: :rolleyes: :rolleyes: :unsure: :((
 
Poate in Judet, in oras a nins ieri cca.6 ore, s-a topit, a suflat vantul, s-a uscat si este frig si un vant puternic!
 
n-am uitat si i-am pomenit asa cum se face la noi...
...doua lumini pt doua mame...
 
Maine nu voi fi online dimineata, trebuie sa merg la Pitesti.
Din pacate, deplasarea o fac pe banii mei, desi plec cu delegatie de la insitutut ! :rolleyes: :(( :harhar: Si asta pentru ca toate proiectele noastre in derulare, inclusiv cel cu biometria, sunt inghetate, ministerul inca nu a aprobat nici o cheltuiala. Asa ca dau 1800 taxa de doctorat, plus cheltuielile de deplasare, tot din buzunarul propriu ! :rolleyes: E drept, nu sunt chiar sarantoc sa nu imi permit, dar oricum e nitzel jenant :unsure:
Oricum trebuia sa merg, sa mai discut cu profi de acolo pentru disciplinele din al doilea semestru.
Banuiesc ca ceata de habotnici care mai deunazi protestau in centrul Bucurestiului impotriva biometriei (care, cica, e \"semnul fiarei\" !!!) se bucura ! Din partea mea, le-as dori acelor habotnici sa fie ei sanatosi.
Apropos, am citit niste ziceri ale unor astfel de habotnici, care infierau cu manie proletara pana si codul numeric personal, care, in conceptia acelor invechiti, incuiati de 3 parale, ar reprezenta semnul fiarei, bla-bla-bla !!! :(( :(( Sigur ca daca atat ii duce bibilica pe acei habotnici, nu am ce le face...
 
De fapt, eu chiar ma amuz pe socoteala acestor habotnici sectanti, care urla ca din gura de sarpe cum ca biometria e \"semnul fiarei\". Ciracii acestia il vad, se vede treaba, pe uciga-l toaca la fiecare colt de strada, sunt obsedati, bietii sectanti ! Daca pana si codul numeric personal pe care ti-l cer la doctor ca sa iti verifice calitatea de asigurat, e vazut ca un semn satanic, e clar ce e in bibilica acelor sectanti. Ce sa ii faci, sunt cam incuiati, saracii habotnici...
Revenind la biometrie, imi pare rau, dar nu vad nimic satanic in folosirea unor tehnici moderne de autentificare. Asta e tendinta in lume, si nu putem sa stam inchistati numai de gura unor invechiti, a unor indivizi marginiti, cu minte redusa.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus