• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (7)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
:32: altfel nu mai spuneam nimic... bagam coada intre picioare si taceam... :sad:
 
Seven dormea, dar cu cca. 15 sec. inainte de cutremur s-a sculat, a inceput sa schiaune si apoi sa urle, l-am luat in brate si ne-am dus sub grinda de rezistenta, geamurile de la biblioteca de pe hol au zanganit mult!
PS. Aseara am incercat sa ma loghez, mi-a fost imposibil!
 
Azi este Pastele Blajinilor( mortilor) ca traditie , ieri au fost curatate mormintele, puse flori si aprinse lumanari, iar azi se impart oua rosii, cozonac si vin!
 
Din motive personale (parastasul de 1 an pentru tata), maine nu voi fi online in cea mai mare parte a zilei :32: :32: Dimineata devreme avem treaba la cimitir, iar mai pe dupa-amiaza facem acasa ceva, pentru cateva persoane din familie...:32: :sad:
 
:sad::53::32::53::32::32::55::32::55:
 
teoctist ne face o surpriza (nu stiu despre ce e vorba :32: ):sad::32::32::32::32::32::32:

SA FITI PE FAZA ASTAZI, IN JURUL OREI 11.50, PE RADIO ROMANIA ACTUALITATI, LA EMISIUNEA REVISTA BLOGURILOR.
 
frumoasa surpriza. :55::32:=)):32: teoctist =))=)):38:=))
:):10::(:10::10::10::10::10::10:
 
in legatura cu intilnirea de duminica. ma gindesc ca in loc de baclava sa va aduc niste zacusca. ce ziceti? =)):D:D:D:D:D :55::32:=)):32:=))
 
alege: de ciuperci, de vinete normala sau de vinete fara ardei :55:
 
Dintisor vine, copiaza frumos ce scriem noi aici, si barfeste pe la spate ! Romanica, tata, Romanica :55: =)) =))
 
=)):():) si eu am prins-o dimineata, nu vazuse ca am intrat, era pe buletinele lui so pe care le-a copiat si le-a postat la dodo...cind m-a vazut, a tulit-o. =))=))=))=))
oare ce-o fi crezut ca-i fac? accesul e liber pt oricine aici :55::harhar:=)) s-o fi simtit cu musca pe caciula??? :10: :10: :26:
cit despre birfa... urit de tot, mai ales ca intr-o simbata mi-am lasat treburile si am stat cu ea doua ore s-o linistesc, ca era speriata de cutremur. si zicea ca datorita noua nu-i mai e frica... ei, astia-s oamenii, n-ai ce le face. eu ma bucur ca am ajutat-o.
dintisor, zacuscareasa iti doreste sa nu te mai sperii niciodata de vreun cutremur :10: si crede-ma ca sint sincera!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus