• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

LA MULTI ANI CUTREMURATUL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! multa sanatate si dorinte implinite:57::p:57::)):32::hypocrite::32::rolleyes::38::rolleyes::38::):47::worthy::47::green:
[attachment=3652:200907/post_543_1247718522_e462c6460725402a220d5d200622a94c.attach][attachment=3653:200907/post_543_1247718537_269db5c8d17ac9a7333ee51bf16480f1.attach]
 
Apare anda ! :)) Neata ! Te-am vazuuut ! :) :hypocrite: :rolleyes: :rolleyes: :p
 
se vedea ca mai urmeaza ceva, am crezut ca urmeaza partea a 2-a si o asteptam cu nerabdare :crybaby:
 
In sfarsit, mult-asteptatul concediu de odihna se apropie, cu pasi repezi. Numar zilele care au mai ramas... :crybaby: :clapping: :ack: Mai am o saptamana si... yoopppyyyy... :ack: :47: :47: :47: Am concediu intre 27 iulie-14 august. Voi avea un prim sejur intre 27 iulie-31 iulie, la o vila mai retrasa mai sus de Predeal, pe drumul spre Trei Brazi, mai catre padure asa... :ack: :38: Un al doilea sejur e programat intre 3-8 august, si apoi mai vedem, ceva ad-hoc ! :38:
Simt nevoia sa fug, cat mai departe de oras, la aer, liniste, munte, in fine...
 
si eu plec in 27, la geoagiu, la baie calda :ack: :ack: :ack:
o sa am piscina cu apa termala in curte si wireless :crybaby::hypocrite::clapping:
 
Eu n-o sa am net :crybaby: In primul rand pentru ca nu am laptop, in al doilea rand pentru ca nu stiu daca acolo unde voi sta exista vreun punct de acces, ceva...
 
lasa ca nici nu trebuie. te tin eu la curent cu ce e interesant :crybaby:
 
lipseste laptopul :crybaby:
dar acu vad ca au si internet cafe, nu-ti mai trebuie laptop :clapping:
 
Ideea e sa nu scapati de mine nici macar cand sunt in concediu :crybaby: :clapping:
 
noctiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ack: :crybaby::clapping::clapping: ce mai faci? :ack:
 
andaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ack: iaca si eu pe aici. :crybaby: :clapping: :ack: :ack:
 
Salut dan, bine ai revenit pe aici :crybaby:
 
Salutare Geo ! Sa inteleg ca in continuare asta e singura modalitate de a comunica cat de cat real-time ? Nu s-a mai facut nici un chat ?

Offtopic : citeam mai devreme ca o sa pleci in concediu , eu din pacate tocmai m-am intors de o saptamana, dar sper sa-mi mai iau cateva zile si prin august . Concediu placut si sa ai parte de vreme buna ! La fel si tie Anda , ca am vazut ca pleci la Geoagiu , am fost si eu acum vreo 10 ani , frumos ! Banuiesc ca acum e si mai bine ca acum 10 ani :crybaby:
 
Sa intelegem ca Geox face biometrie wireless asupra turistelor pe drumul spre Trei Brazi ?????
 
Sa intelegem ca Geox face biometrie wireless asupra turistelor pe drumul spre Trei Brazi ?????

Poti sa fii sigur de asta :clapping: :crybaby:
 
Back
Sus