• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Eu nu stiu nici zile de nastere, nici sfinti, dar subscriu la ce zicea EQ. La multi ani!
 
Multumesc pentru urari! Multa sanatate si voua, si sa fiti bucurosi si voiosi mereu!
 
Ooops ! :29: :26: :27: :12: Acu\' vad ca am depasit pragul psihologic de 8.000 de mesaje pe forum !!! :10: :12: :D :29: :27: :26: Nici nu mi-am dat seama cand am \"implinit\" 8.000 de postari !!! :30: :) :)) :D :12: =))
 
Stai sa vezi unu de 6+ si sa vezi cu ce pasi repezi se apropie milionu\' :)
 
Geox, ce se mai misca ref comprimarea creierelor pe la voi ?
 
LA MULTI ANI ARKAN !!!!!!!!!!!!!!!! sa fii sanatos si sa ai de toate :12::12::38::12:=)):57:=)):29::47::12::47:
 
LA MULTI ANI ARKAN, sa fii sanatos, ferice si sa iti realizezi tot ce e bine si frumos sa-ti doresti ! :12: :12: =)) =)) :29:

Vad ca Anda a fost prima, e mestera la iscodit si apoi nu degeaba a primit supra-numele de Titirez. :12: :12:
 
Ptiu, că l-am ratat!
Cu întârziere, dară:

La mulţi ani, Arkaaaaaaaaaaaaaan!

:12: :12: =)) =))
 
Poza promisa pe chat de pe Valea Doftanei de azi!
[attachment=5634:200909/post_382_1252767870_230c095b07760096d5a033daa18e7e7a.attach]
 
DG, dar cascavelele? noi nu le vedem? :12:=)):)12:
 
Buna dimineata lume :12: si bine v-am regasit in a 5-a dimensiune spirituala raileana ! =)) =)) :12: :12: :p :p
Mai tarziu voi face o analiza cuprinzatoare a celor 5 dimensiuni spirituale ale lui Aurel Raileanu, asa-zis Om-Magnet ! :29: :12:
 
am vazut la tv. a fost lume multaaaaaaaaaaaaa :12:
 
Propun urmatoarea tema de cercetare:

PROFILUL PSIHOLOGIC AL ASA-NUMITULUI OM-MAGNET, AUREL RAILEANU

:p :12: :12: :12: :12: =)) :p =)) =)) :)) :12: :29:
 
Propun urmatoarea tema de cercetare:

PROFILUL PSIHOLOGIC AL ASA-NUMITULUI OM-MAGNET, AUREL RAILEANU

:29: =)) =)) :12: :12:
un om iesit din anonimat printr-un articol intr-un ziar fara tiraj (dupaputinele mele informatii, recunosc).
un ...sarlatan (cum se dovedesc a fi altii, care propaga mesaje la fel de ...pompieristice) care se doreste profet sau
un om care ar fi normal daca nu s-ar crede paranormal sau
un om sanatos daca nu ar acea deviatii de personalitate?
nu se stie inca, mi-e lene sa caut in \"bibliografie\" :12:...
Dar nu e, pt moment, problema noastra:).
 
Oho, acum remarc ca n-am scapat neobservat. Cu nitica intarziere va multumesc pentru urari, nu ma asteptam sa le primesc aici, ceea ce face ca asta sa fie o surpriza si mai mare. Va urez la fel de bune si voua, inca o data scuze pentru ca am vazut tarziu, sa ne auzim cu bine pana la primul cutremur major si la fel de cu bine si dupa el:D
 
Back
Sus