• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Salutare Alty, si bine ai revenit :worthy: :worthy: :harhar:
Ma intrebam pe unde mai bantui ... :harhar: :ack:
 
Salve, Am bantuit in lung si-n larg...mai ales in larg...Nu as dorii sa fie considerata o lauda dar zic ca fac bine. Tu? Voi? V-ati distrat cu ultimele evenimente (Marea Neagra...)?:harhar:
 
Alty, nu am simtit cutremurul de la mare pentru ca eram la munte... :harhar: :harhar: :worthy:
 
Alty, nu am simtit cutremurul de la mare pentru ca eram la munte... :harhar: :worthy: :worthy:

mi s-a spus ca et 17 l-a simtit. Eu eram in hrubele unei biserici..asa ca...N-am simtit nimica, dar m-a distrat discutia post eveniment...:harhar:
 
Bun venit noilor membri, cutremurica si PupazadinVrancea ! :)
 
Interesant nick, PupazadinVrancea... :) :30:
 
bun venit si din partea mea userilor cu nick-uri tematice :27: :) :30: :27:
 
Multumesc pentru primire, bine v-am gasit si eu. :30: Da, mi-am ales un nume mai excentric asa, sper ca nu e rau... :)
 
foarte simpatic :)
dar ai numai 9 ani??? :30:
 
va multumesc si eu pentru urari :) . PupazadinVrancea, se pare ca suntem frati (surori) de cruce, ca ne-am inscris cam in acelasi timp :30:
 
Anda, am introdus gresit anul in casuta, evident ca nu am 9 ani. Dar ma simt o pupaza foarte, foarte tanara, chiar daca nu mai am 9 ani. :)
 
Simpatica pupaza, ce ziceti ? :)
In general, despre pupeze se spune ca sunt rele de gura, dar pana acum nu as putea zice asa despre pupaza noastra :30:
 
oricum, albina asta e dragalasa :)

si mie imi place pupazica, e vorbareata, sper sa mai apara pe la noi
 
Multumesc pentru primire, bine v-am gasit si eu. :30: Da, mi-am ales un nume mai excentric asa, sper ca nu e rau... :)

ola, bine venishi....
da am si io o intrebare....la tine pupezele e sub forma de bondare..?? ie sigur ca nu e pupaza de la traznitzi in nato??:27:
ca si ala e tare....:27:
 
Back
Sus