• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Multumesc. :p

Va dau eu petrecere de nu vedeti :55: :55: :) :32: :32: :p :32: :32: :32:
 
Ady24 inplineste azi frumoasa varsta de 25 de ani ! LA MULTI SI FERICITI ANI ady ! :) :32: :32: :32: Sa fii sanatos, fericire, sa ai noroc in toate si sa ramai la fel de vioi, plin de voie buna ! :55: :55: Vrei si un utza-utza de ziua ta ? :32: :32: :p
 
LA MULTI ANI! ADY :32: :55: :32: :) :32: :55:
sa fii sanatos , fericit si sa ai parte numai de bucurii si impliniri :32:
si ai grija ce si cand ne aduci :32: :p
[media]
 
La multi ani cu tot dragul si din partea mea ady :55: :55: :55: :) :p =)) :57: :57: :47: :47: :p :p :32: :32: :32: :32: :32: :3: :3:
 
LA MULTI ANI BOGDAN!!! Cu sanatate, fericire si cu tot ce-ti doresti :p :55: :55: :) :32: :32: :32: :p :p :32: :32:
 
La multi ani Bogdan cel mic ! :32: :32: :32: Sanatate, noroc si bucurii iti doresc! :p :55: :55: :) :32: :32:
 
Ei, dragii mei, iaca se apropie cu pasi repezi un alt moment important din al meu doctorat. Maine voi sustine, in fata onoratei comisii, primul referat/raport de cercetare dintre cele 3 pe baza carora imi voi elabora teza =)) :57: :32: Prin urmare, maine voi lipsi in cea mai mare parte a zile, sa nu imi puneti absenta... Ca repede mai trece timpul asta :32: Parca mai ieri ma inscriam la doctorat, si uite ca am ajuns la o etapa un pic mai avansata. Pana la anul trebuie sa fie toata treaba gata, va dati seama... :55: :55: :32: :32: :32: :p :p :)
Recunosc ca ceva emotii am, cand ma gandesc ce chichite imi vor gasi :57: Azi pe la 1 mi-am terminat si slide-urile, au rezultat 38 de slide-uri, oricum foarte sintetice in continut,fata detalierea la un nivel prea ridicat a problemelor tratate in acest prim raport de cercetare.
Sa-mi tineti pumnisorii, maine la ora 11 voi incepe dizertatia :p
 
bineinteles ca ti-i tinem. iar in timp ce tu ii vei ameti pe cei din comisie, noi ne vom da hutaaaaaaaaaaaaa :55: :55: :)
 
GeoX a spus:
Ei, dragii mei, iaca se apropie cu pasi repezi un alt moment important din al meu doctorat. Maine voi sustine, in fata onoratei comisii, primul referat/raport de cercetare dintre cele 3 pe baza carora imi voi elabora teza
32.gif
32.gif
cool.gif
Prin urmare, maine voi lipsi in cea mai mare parte a zile, sa nu imi puneti absenta... Ca repede mai trece timpul asta
smile.gif
Parca mai ieri ma inscriam la doctorat, si uite ca am ajuns la o etapa un pic mai avansata. Pana la anul trebuie sa fie toata treaba gata, va dati seama...
Recunosc ca ceva emotii am, cand ma gandesc ce chichite imi vor gasi
bigsmile.gif
Azi pe la 1 mi-am terminat si slide-urile, au rezultat 38 de slide-uri, oricum foarte sintetice in continut,fata detalierea la un nivel prea ridicat a problemelor tratate in acest prim raport de cercetare.
Sa-mi tineti pumnisorii, maine la ora 11 voi incepe dizertatia
cool.gif


Bafta GeoX!! Sa vii cu nota 10 !!!!!
 
Old DG a spus:
Sorine BAFTA!
O sa fim in curand doi \"doctori\" pe site! :55:
sau chiar 3, daca nu 4 :p

LA MULTI ANI PURTATORILOR DE NUME FLORALE !!!! :55: :) :32: :32: :32: :32: :32:
 
Back
Sus