• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Foarte tare aceasta geografie "practica aplicata" a romanului !
score-101010.gif
 
azi am fost la Muzeul Militar. azi si miine sint zilele muzeului asa ca intrarea este libera, dar nu asta conteaza. au loc multe activitati inedite, cum ar fi pregatirea mincarii la ceaun pentru trupe, trageri cu un tun in miniatura, defilari de soldati in uniforma de acum un veac si ceva. sint amenajate corturi tematice, sint multi oameni imbracati in uniforme, de la cea de soldat la cea de general. mai sint doamne imbracate in costum de epoca si niste bulgari in uniforme din vremea razboiului de la 77 (cred, nu sint sigura)
una peste alta, daca aveti chef, merita sa mergeti miine. a! am uitat sa spun ca era foarte aglomerat :113:
 
O singura remarca, eu sunt pensionar si ma afecteaza aceasta reducere!
Cum voi supravietui, voi vedea mai incolo!
Insa preotii vor avea mult de lucru!
 
La multi ani microv ! :114: :55: :32: Sanatate, noroc si impliniri multiple si marete iti dorim ! :114: :32: :99: :99: :113:

[attachment=11985:tort.jpg]
 
micro, la multi ani si din partea mea :114: :113:
 
buei, eu am vazut, dar am uitat sa spun :114:
arati foarte bine :113:
 
Old DG a spus:
Geografie Americana!
[attachment=12028:Geografie americana!.jpg]

Tare si asta cu americanii;ce mai seamana cu romanii, numai ca sunt mai practici;in rest cam la fel si de corupti.
 
La multi, frumosi si fericiti ani, Tina si Ionut ! :p :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: Va doresc sanatate, bucurii cat cuprinde, sa vi se implineasca cele mai frumoase vise si aspiratii, si sa fiti la fel de voiosi, plin de voie buna, ca si pana acum ! :clapping:
Va dedic un tort mare pentru amandoi, sa il impartiti... :clapping:
[attachment=12872:tort.jpg]
 
LA MULTI ANI ! TINA SI IONUT , multa sanatate ,fericire si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca

:p :)) :clapping: :)) :47: :47: :47: :47: :47: :))

:clapping: :clapping: :clapping:
:clapping: :clapping:
 
LA MULTI ANI TINUTA SI IONUT :clapping: :clapping:
 
Back
Sus