• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

echipa masculina de handbal a Romaniei a batut Rusia la ea acasa cu 37-32 si s-a calificat la CM din ianuarie din Suedia. ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :clapping:
 
Si uite asa pe nesimtite pe 22 iunie am facut 3 ani pe CUTREMUR si am strans peste 2300 de posturi! :clapping:
Multumesc tuturor ca m-ati suportat atata timp si sper ca o veti face si in continuare!
 
multi inainte DG!!! :clapping: pentru mine e un noroc ca te-am cunoscut :clapping: (sper ca stii ca sint cel mai mare fan al tau :p )
 
LA MULT ANI! URSA , sanatate , fericire cat poti duce si indeplinirea a cat mai multor dorinte .Sa ai o zi frumoasa alaturi de cei dragi si de printesele tale . :)) :47:
:clapping: :clapping: :47:

:47: :)) :47: :)) :47:

:clapping: :clapping: :p
:clapping: :clapping:
 
La multi si frumosi ani, ursache ! :clapping: :clapping: :p
 
LA MULTI ANI CU DRAG SI DIN PARTEA MEA :clapping: :clapping: :p
 
USGS are niste probleme de sanatate, de aceea nu a mai intrat in ultimul timp:( acum e ceva mai bine. va transmite salutari si ca ii e dor de voi.
SANATATE US, TE ASTEPTAM CU NERABDARE :clapping: :clapping:
 
Multa sanatate USGS! Daca putem sa-l ajutam cu ceva sa spuna!
 
Reinsanatosire grabnica,USGS !Am inteles ca pisicile ajuta starii de bine si sanatatii,asta daca va place compania lor.
[attachment=13315:iunie2010 304.jpg]

[attachment=13316:iunie2010 305.jpg]
 
Alex a spus:
Multa sanatate USGS! Daca putem sa-l ajutam cu ceva sa spuna!
l-am intrebat si a zis ca nu e nevoie, miercuri va fi acasa

ce pisica simpatica :clapping:
 
Insanatosire grabnica, USG. Suntem alaturi de tine...
 
Mi-am depus si eu cererea de concediu, avizata de sef si de compartimentul financiar. :clapping: Perioada este 12-30 iulie.
Programul ar fi asa: mare 10-15 iulie, Sighisoara 20-26 iulie (asa ceva) si munte pana pe 30 sau 31 iulie. In perioadele respective voi fi absent, simt nevoia sa ma rup un pic de computer, net si alte asemenea...M-a cam ajuns oboseala, si urmeaza o toamna plina si grea pentru mine.
 
Gata, in sfarsit mi-am aranjat concediul. :clapping: :clapping: 10-15 iulie mare, 20-26 iulie Brasov-pensiune langa centrul vechi, mai aproape de Schei de fapt, dar oricum e binisor, si in sfarsit, 26-30 iulie Paltinis-Sibiu (de mult vroiam sa ajung si eu pe acolo :p). Aer curat, odihna, si rupere totala de net si de orice altceva. :clapping: :clapping: In perioada sederii la Brasov, voi ajunge la Sighisoara pe 24 iulie, in a doua zi a festivalului Sighisoara Medievala 23-25 iulie :clapping:.
 
:clapping: concediu placut so :clapping:
 
Multumesc Anda :clapping: :p :clapping:
 
Geox , sa ai parte de un concediu reusit
thumbsup.gif
cu mult soare
cool.gif
si putine ploi, cat mai odihnitor si revigorant
16.gif
posibil.
37.gif

YouTube - Gregorian - Voyage, Voyage
 
Multumesc frumos elf :clapping: :clapping: :p :clapping:
 
Back
Sus