• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

La Multi Ani USG, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi :D :) :blink: :D
 
La Multi Ani USG!!!! Iti urez si eu multa sanatate si fericire!!! :blink::D=)):):D
 
Multumesc mult pentru urari!

Lafel va doresc si eu multa fericire alaturi de cei dragi

:D :D :) :blink:

 
Tuturor celor care se stiu si Adriana, Adrian si derivate, le spun LA MULTI ANI, cu sanate si impliniri nemasurate :blink: =)) :D Avem multi adi, ady pe aici cred, asa ca :) :D :D :47: :35: :))
 
la multi ani si din partea mea! ady si adiţ :D
 
Va multumesc mult pentru urari, m'ati luat prin surprindere. :D
 
Ady are o problema cu netul, asa ca in seara asta pun eu seismele din Turcia-Iran.
Acum am vorbit cu el la telefon, crede ca si maine va fi offline, RDSul e cu necazuri. Asa ca voi prelua eu turcia-iranul in acest week-end....
 
Ce bine e sa ai net :D De astazi voi folosii digi net mobilul, serviciu oferit de asemena de rds. Acasa am o problema cu internetu, de sambata de dupa pranz am ramas fara internet, exact cand iti era lumea mai draga :) . Azi le dau telefon sa vad ce rezolv, pana atunci intru de pe stick :D Deci so , de acuma ma apuc eu de seisme.
 
Gata, le'am dat telefon, s'au laudat ca vin astazi, desi nu cred :D , sa imi remedieze problema.
 
eu sint multumita de diginet, mi-am rezolvat de multe ori problemele de net cu el.
 
S'a rezolvat problema partial, devina e routerul din casa de la mine, e ceva probleme cu firmware'ul din el. Pana se rezolva raman cu digi netmobilul. Noroc ca'l am si pe asta ca eram mancat :D.
 
La multi ani Romeo ! ;) :rolleyes: Si distractie placuta acolo sus pe munte.... :rolleyes:
 
ROMEO, LA MULTI ANI CU SANATATE! ;) :rolleyes: :D :D :47: :D :55: :rolleyes:
 
LA MULTI ANI CU SANATATE, ARKAN!!!:55: :D :47: :D :55: :rolleyes: :D ;) :rolleyes:
 
Back
Sus