• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Am luat ieri sticlele de 0.5 , 12 la numar, am luat un bax intreg . Spre surprinderea mea m'au contactat telefon cei de la coca cola si mi'au dat o lista cu adresele de unde se pot ridica pet-urile din sectorul 2.
 
La multi ani Johny ! :) :blink: =)) Noroc in toate, impliniri si tot ce-ti diresti.. :D Si temai asteptam la "rubrica" Geologie... :D
 
LA MULTI ANI JOHNY, SA TI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE!
 
La Multi Ani Johny, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi tie. :D :) :D :blink:
 
am aflat ca ieri a mai fost ziua cuiva.
LA MULTI ANI CRISTIAN!!! sa fii sanatos si la banca gros (punga e demodata...) :D :D :) :blink:
 
La multi ani Cristian! :D :) :blink: La muuulte realizari, spor in toate si....la cat mai multe mesaje pe aici, la fel de bogate in continut si pline de bun simt, ca de obicei :D
 
La Multi Ani Cristian, sa ai parte de multa sanatate, fericire si multe realizari in viata. :D :D =)) :)) :) :blink:
 
Se vede treaba, e sezon de sarbatoriti ! :D :D
La multi si frumosi ani, vlad, juniorul forumului ! :) :blink: =)) Azi vladut implineste o frumoasa varsta, si ii uram sa aiba numai noroc in toate, bucurii cat cuprinde :)) si ii dedicam si un...

[attachment=14589:tortvlad1.jpg]

(Sa nu-l papi pe tot odata, ca stii ce patesti :D :35: )
 
LA MULTI ANI VLADUT! iti doresc multa sanatate si spor la scoala :)) :D :D :) :blink: =))
 
LA MULTI ANI , VLADUT ! , sa fii sanatos, sa ai parte numai de bucurii, noroc si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca :47:

:)) :D :35:

:D :) :blink: =))

:D
 
Ce de sarbatoriti luna asta :D
La Multi Ani Valdut :D :)
 
Cu intarziere, multumesc de urari :D. Mi-am petrecut aniversarea la munte, cu vreme buna si distractie :D :)
 
LA MULTI SI FERICITI ANI, USG ! :blink: =)) :)) Sanatate, fericire si tot ce-ti doresti ! :) :D :D
Cu adevarat augustul e luna sarbatoreasca :D
 
LA MULTI ANI CU SANATATE US!!! =)) :)) :D :D :D :) :blink:
 
Back
Sus