• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

Buna seara
Astazi am avut o zi plina, s-au desfasurat lucrarile in plen ale conferintei, de dimineata pana seara, evident cu pauze de cafea si pauza de pranz. In seara asta, de la 7 jumate, am avut si dineul de gala in cinstea invitatilor.
Maine in prima parte a zilei vor mai fi niste prezentari, dupa care e ceremonia de inchidere. Noi vom pleca cu trenul de la ora 7, care e programat sa ajunga in Bucuresti duminica dimineata la 5 si un sfert. Cam atat pentru azi, ca sunt obosit. Noapte buna si linistita la toata lumea.
 
Maine nu voi fi online pana seara, am de sustinut o prezentare la o conferinta.
 
La multi ani Andreelor si Andreilor. LA MULTI ANI DOMNULUI ANDREI APOSTOL! :D
 
La multi si frumosi ani, elenyka :98: :D :98:
 
Cea mai grea iarna ! :D :98: Iarna mileniului ! :98: =)) Sa citez si accuweather, care prezicea zapada din belsug, de Craciun, in toata tara :98: :26:
Asta vara, accuweather semnala 26 grade la Bucuresti, ziua, cand de fapt erau 34 de grade :26: :D Cam defazati baietii. Personal, nu ma iau dupa ceea ce emit centrele meteorologice straine pentru zona Romaniei, deoarece de fiecare data au dat exact pe dos fata de cum a fost. O rata a nepotrivirilor de 100% este cam mare, zic eu :3:

Pentru Craciun, prognozele ANM indica ploaia si vreme in continua incalzire. Se pare ca nu vom avea cine stie ce zapada iarna asta, spre deosebire de iarna 2009-2010, care intr-adevar a fost o iarna cum ar trebui sa fie in zona noastra de clima. S-ar putea sa mai vina o fulguiala in ianuarie, similara cu cea de acum cateva zile. Si cam asta va fi tot...
 
Isus S-a născut. Aleluia!
Încă nu S-a născut şi în inimile noastre?
Să-L rugăm să vină!
S-a născut deja?
Să-L rugăm să rămână...
 
La multi ani pentru toti cei care se stiu si Stefania, Stefan...;) :32: ;)
 
Le transmit si eu tuturor celor care poarta nume de sfant Stefan, Stefania si derivatele lor un sincer si calduros La Multi Ani ;)
 
tocmai am vorbit cu gx. e bine, se distraza. va doreste tuturor un an nou fericit si distractie placuta de revelion ;)
 
Si eu am reusit sa prind cateva cadre cu eclipsa, o sa le postez un pic mai tarziu dupa ce le mai editez ;)
 
LA MULTI ANI, Adi, sa fii sanatos, voios si sa cresti mare ;) :57: :32: ;) Si sa iei note mari... :57:
 
aditule, multa sanatate si noroc. LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
 
Maine nu voi fi online in cea mai mare parte a zilei, voi avea o prezentare in cadrul programului doctoral, cred ca abia pe seara ajung acasa.
 
Back
Sus