• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

LA MULTI ANI celor care poarta numele sfintului Gheorghe! LA MULTI ANI, domnule Gheorghe Marmunreanu!
 
La multi ani pentru toti cei ce poarta aceste frumoase nume, Georgiana, George si derivatele lor... :uameni: :uameni:
 
Se pare ca a cazut si emsc'ul, nu voi putea posta astazi cutremurele zilnice din turcia. Ma revansez maine. :uameni:

LE: si'a revenit :uameni:
 
deocamdata linkul pentru chat nu merge.
 
Emsc'ul din pacate iarasi are probleme grave,de astazi dupa masa nu s'a mai afisat nici un seism in baza de date. Astept ziua de maine poate si'o revenii, pana atunci.... rusinica.
 
Azi se implinesc 4 ani de cand m-am logat prima oara pe Cutremur.Net!
Am cautat pe cat posibil ca prin postarile mele sa impac stiinta cu spiritualitatea!
 
la cit mai multi ani linga noi, DG :32:
 
La multi ani cu sanatate, ursa!!! :32:
 
La muti ani cu sanatate si fericire, ursa :32:
 
La multi si fericiti ani...si aici, Ursache :32: nu doar pe face :96:

In alta ordine de idei, de maine pana sambata voi fi la Pitesti, cu treburi de tot felul. Ady va prelua, pana atunci, si seismele din lume, iar Anda buletinele interne :32: Voi lua si laptopul cu mine, evident, dar nu stiu cat imi va permite timpul sa intru pe aici. Plec maine dimineata foarte devreme, si voi reveni sambata seara...
 
In acest week-end voi pleca la munte, de vineri seara pana duminica, la Sinaia. Din motive independente de vointa mea, am fost obligat sa imi aman concediul de odihna, asa ca pana atunci incerc sa ma descurc cum pot. Sunt extrem de obosit, de stresat si de satul de tot si de toate, ca sa zic asa. Mi-am rezervat chiar acum ceva, la o pensiune din Sinaia, nu am de ales...Oboseala si stressul accentuat isi spun cuvantul, nu mai pot sa ma concentrez, e de groaza...Cahhhh :32:
 
LA MULTI ANI DOMNULUI CONSTANTIN IONESCU, DIRECTORUL INCDFP!!!! :32:
 
Ii uram un sincer LA MULTI ANI, cu impliniri si multe, multe succese pe toate planurile, realizarea tuturor proiectelor in care este implicat !
 
Back
Sus