• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

:((=)):green: hai! a fost ieri la ora 10 pe antena3 :)
 
:green: atunci a fost la Sinteza zilei iar linkul cu inregistrari de pe siteul antena3 nu functioneste momentan. poate va merge maine cu tot cu inregistrare, nu i asa ca sunt optimist?:(()
 
vad ca acum merge linkul dar nu e aia emisiunea cu sever fiindca are alt invitat. ori e gresit programul ori era la 10 dimineata unde vad ca scrie simplu \"stiri\" si mai greu putem gasi.
 
Newsmagazine se chema, dar la inceput erau 10 minute altceva.
 
Andy online, astazi la ora 13h35 :(( :green:

andy 01:32 PM Viewing Forum Chat on-line!
 
oare cine e unicul (si deci cel mai mare) spionoi??? e geox, bineinteles :(:)harhar::green:
 
ora 05:01 a sunat pagerul de parca venea un 7,8
Am astepta si am asteptat, insa dupa ceva minute am intrat pe emsc si am vazut minunea: un MD 4,3
 
wow, carol, mai usor e sa mori de inima cu astia decat din cauza cutremurului :((
 
pot spune ca daca vine the big one noapte in timp ce dorm o sa ma intorc pe partea cealalta pentru ca pur si simplu nu mai mai intereseaza
Ma mir ca nu suna la cutremure de zero virgula ceva grade.
DIn nou nicio scuza din partea celor de la Foton, probabil doar niste raspunsuri fugare si suparate la emailurile pe care le trimit toti oamenii treziti.
 
Neata carol :((
Vezi ca suntem si pe chat :green:
E, a fost un cutremur banal, Vrancea da in fiecare luna astfel de seisme.
Cat priveste alarma, ei se laudau ca suna la magnitudini peste 4,8...
 
neata GeoX, stiu, dar e ziua lui fi-mea si nu stau pe net :)
 
La multi ani! atunci, si din partea noastra. :(( :green: :) Numai bucurii s-aveti.. :worthy:
 
ora 05:01 a sunat pagerul de parca venea un 7,8
Am astepta si am asteptat, insa dupa ceva minute am intrat pe emsc si am vazut minunea: un MD 4,3

probabil ei sint mindri ca avertizeaza si un 4, fara a se gindi ca streseaza oamenii cu cutremurasele astea.
la multi ani fetitei, sa va traiasca, pupaceste-o din partea mea si petrecere frumoasa:32::(:)green::57::):worthy::55:
 
merci mult de tot :)
probabil o sa vina cu explicatia ca ieri seara au anuntat faptul ca s-a mai defectat nu stiu ce pe la ei si nu mai sunt calibrate aparatele.
Pe mine nu ma intereseaza prostiile de genul asta, initial am crezut ca e o alarma falsa, ceea ce si e de fapt, insa totusi a fost o prostioara de 4
 
Trebuie sa vorbiti cu Foton posesorii de pagere sa puna limita de la care incepe sa sune de 5.5 magnitudinea si sa ii bateti la cap sa fie seriosi! Miroase a neprofesionalism.
 
initial am crezut ca e o alarma falsa, ceea ce si e de fapt, insa totusi a fost o prostioara de 4
ce-ai sa faci dupa inca vreo doua -trei alarme de genul asta, sau false? ai sa stai calm cind va avertiza unul mare? ca nu mai stii ce sa crezi...
 
Back
Sus