• Bine ati venit! Acesta este noul server al forumului Cutremur.net!

Chat on-line :) (8)

oricum stau calm. Atunci cand suna sunt doar cateva lucruri minime pe care le poti face, inclusiv ai timp sa te obisnuiesti, sa realizezi toata tarasenia
Am trimis doua mailuri la care nu am primit rapuns, desi exista un contract! Probabil ca o sa primesc un raspuns ca ultimele de mai bine nu le primeam.
Felul in care reactioneaza ma fac sa pun putin sub semnul intrebarii seriozitatea. Probleme asupra unor servicii poate avea oricine, depinde insa de reactie.
 
Eu nu am abonament sau contract cu ei desi imi doresc. In conditia asta ei imi raspund in maximum 24 de ore si am trimis catre ei cateva mailuri bune deja la intervale de timp mari. Adresa la care am trimis si am primit raspuns rapid e [email protected]. Incearca si tu aici paote ai mai mare succes!

Sper ca pana o sa fie implementat sistemul la nivel national sau pentru orasul Iasi sa se fi profesionalizat destul si cei de la foton atat incat sa nu patesc ca voi cei de astazi:)
 
Politia romana in actiune:

PS: Din ce observ, vad ca nu am decat doua posturi, desi am postat mai multe mesaje pe forum, dar cineva a binevoit sa le sterga.
As dori sa intreb de ce mi-au fost sterse postarile???
 
Precizare: nimeni dintre noi nu a sters vreun post al lui L3thal. In schimb, trebuie sa notez ca in urma unei dispute fara rost de pe chat, L3thal a cerut sa ii fie sterse toate posturile, si inainte macar ca cineva sa se uite la cate mesaje a scris, am vazut si noi ca toate posturile lui au disparut. Chiar ne-am mirat cum de au disparut mesajele. Cum spuneam, nimeni nu s-a atins de vreun mesaj al lui. Nu iti mai aduci aminte cumva daca nu le-ai sters chiar tu, intr-un moment de suparare ? :)) In orice caz, nici Alex, nici Anda, nici eu nici Bogdan si nici Noctilucent nu am facut nimic cu mesajele tale. Trebuie sa fac aceasta precizare, pentru a inlatura eventuale confuzii.

Sigur ca fiecare om poate avea momente de suparare mare, in care e posibil sa faca lucruri fara sa se gandeasca si la consecinte. Si mie mi s-a intamplat sa am perioade extrem de dificile, mi s-a intamplat chiar sa rostesc niste vorbe pe care ulterior le-am regretat, e normal, se mai intampla, suntem oameni, se intampla atatea in lume ca uneori si eu ma simt debusolat. Dar de aici pana a acuza la gramada ca cineva a sters posturile, dupa ce chiar tu ai cerut sa iti fie sterse, mi se pare o anumita forma de inconsecventa. Scuze daca m-am lungit, dar am facut aceste remarci pentru a lamuri niste lucruri.
 
Bogdan sigur este cel ce le-a sters, cu el am avut disputa si pe chat, deci el e tartorul in mod sigur. Cu siguranta eu nu le-am sters, nici nu am studiat forumul sa vad daca permite aceasta optiune, 99,9% din forumuri nu permit stergerea mesajelor de catre utilizator, asa ca si aici am gandit ca e la fel, deci.... domnul bogdan e cu siguranta autorul.
Cu exceptia celor pe care i-am cerut lui Alex sa le stearga, screen-urile pe care le-am postat, si am cerut sa fie sterse ptr a nu denatura adevarata identitate a forumului, eu nu am sters nimic.

PS: Nu sufar de amnezie, inca, asa ca.....ceea ce spui nu e decat un fragment rasuflat in a-ti apara gasca.
 
Eu nu pot sa spun decat ca imi pare rau ca nici acest forum nu e ferit de momentele mai putin placute pe care le-am tot vazut de-a lungul timpului in alte locuri (printre altele, am fost principalul moderator al forumului ManagerZone). Nu stiu in ce a constat disputa respectiva, eu doar pot sa sper, ca simplu utilizator, sa gasiti un consens. Forumul este mult prea interesant, iar cei care contribuie aici cu posturile lor (fara exceptie) merita toata stima, e pacat sa apara astfel de neintelegeri.
 
PS: Din ce observ, vad ca nu am decat doua posturi, desi am postat mai multe mesaje pe forum, dar cineva a binevoit sa le sterga.
As dori sa intreb de ce mi-au fost sterse postarile???

in data de 27.05.2009, tu ai scris urmatoarul lucru :
Rugaminte
Rog sa se stearga topicul \"incredibil\" ca si de altfel toate postarile mele, inclusiv acesta, ptr a nu denatura adevaratul scop al acestui forum, si pasiunea unor useri ptr cutremure.
Imi cer scuze adminului acestui forum si userilor dedicati fenomenului in sine care face scopul acestui site.
Multumesc


inainte de a arunca vorbe aiurea incearca sa iti amintesti ce ai scris! chestia cu \"ceea ce spui nu e decat un fragment rasuflat in a-ti apara gasca. \" e o jignire fara rost. gx nu a spus decit adevarul, bogdan nu are nici o legatura cu stergerea posturilor tale. eu ti-am indeplinit rugamintea. iar ce spun acum ia-o ca avertisment!!! data viitoare cind vei mai jigni pe cineva vei fi scos de aici pe usa din dos.
 
Eu zic sa ne vedem de ale noastre, nu are rost sa ne stricam buna dispozitie. Am tinut sa fac acele precizari aseara, pentru ca s-ar fi crest o anumita confuzie in randul celor care citesc ce scrie aici.

Multa lume m-a intrebat si pe mine de ce nu mai e disponibil chatul efectiv, legat de cutremur.net. Chatul ca atare a fost \"decuplat\" de cutremur.net/forum tocmai din cauza unei astfel de situatii. Gata.

Sa revenim la ale noastre. :))
 
exact de asta i-am si raspuns lui L3thal cu citat, poate-si aminteste si nu mai face acuzatii gratuite. si poate-si cere scuze.
 
Bogdan sigur este cel ce le-a sters, cu el am avut disputa si pe chat, deci el e tartorul in mod sigur. Cu siguranta eu nu le-am sters, nici nu am studiat forumul sa vad daca permite aceasta optiune, 99,9% din forumuri nu permit stergerea mesajelor de catre utilizator, asa ca si aici am gandit ca e la fel, deci.... domnul bogdan e cu siguranta autorul.
Cu exceptia celor pe care i-am cerut lui Alex sa le stearga, screen-urile pe care le-am postat, si am cerut sa fie sterse ptr a nu denatura adevarata identitate a forumului, eu nu am sters nimic.

PS: Nu sufar de amnezie, inca, asa ca.....ceea ce spui nu e decat un fragment rasuflat in a-ti apara gasca.
Iar incepi cu fitile?
Deja ai 2 avertismente...

Bogdan
 
Ca unul mai batran ca voi consider ca toate postarile trebuiesc facute la limita minima a decentei si a bunului simt!
Asa cred eu si Cel de Sus!
PS. Cugetarea de azi este ca o manusa pentru situatia de fata:
\'\'Umilinta este adevarata intelepciune!\'\'
 
Cand am facut referire la a se sterge toate posturile mele, am vizat in principal thred-ul deschis la acel moment, cu siguranta a fost o greseala in exprimarea mea, dar nu e nici o problema, si celelalte postari ale mele nu contineau nimic util ptr acest site.
In concluzie, fiind amenintat din toate partile, ca voi fi scos pe usa din dos, ca am doua avertismente, am rugamintea sa-mi fie sters contul, si o data cu el si aceste ultime mesaje pe care le-am scris.
Va doresc toate cele bune.
 
Cand am facut referire la a se sterge toate posturile mele, am vizat in principal thred-ul deschis la acel moment, cu siguranta a fost o greseala in exprimarea mea,
Si acum cum te putem ajuta? Ai cerut sa-ti fie sterse postarile, uite ca cineva te-a ascultat. Desi eu nu as fi facut-o...
In concluzie, fiind amenintat din toate partile, ca voi fi scos pe usa din dos, ca am doua avertismente,
Daca tu ai impresia ca esti amenintat, te inseli. Eu le-as spune doar \"avertismente\". Iar acestea sunt date datorita modului in care te-ai comportat pe forum.
am rugamintea sa-mi fie sters contul, si o data cu el si aceste ultime mesaje pe care le-am scris.
I-am rugat pe colegii mei sa nu faca aceasta. Daca doresti sa nu mai fi prezent, nu mai intrii :))

Bogdan
PS Sper ca discutia se termina aici, si sa aratam ca suntem oameni rezonabili.
 
O ultima lamurire, sper foarte clara:

PS: Din ce observ, vad ca nu am decat doua posturi, desi am postat mai multe mesaje pe forum, dar cineva a binevoit sa le sterga.
As dori sa intreb de ce mi-au fost sterse postarile???

Din cauza asta:
Rog sa se stearga topicul \\"incredibil\\" ca si de altfel toate postarile mele, ptr a nu denatura adevaratul scop al acestui forum, si pasiunea unor useri ptr cutremure.
Imi cer scuze adminului acestui forum si userilor dedicati fenomenului in sine care face scopul acestui site.
Multumesc

Cand am facut referire la a se sterge toate posturile mele, am vizat in principal thred-ul deschis la acel moment, cu siguranta a fost o greseala in exprimarea mea,
Cu siguranta. Se poate vedea mai sus.
 
Maine voi lipsi de aici toata ziua, am o comunicare stiintifica la Pitesti de sustinut, la o conferinta cu participare internationala. E prima mea astfel de comunicare, asa ca nitel trac tot am :)) :hypocrite: Sper sa iasa bine. Sunt programat sa dau \"recital\" maine intre 16:45 si 17:00. Cica tre\' sa vorbesc 7-8 minute, dupa care vin intrebarile din public... :rolleyes: :p :green: Sper sa nu ma frece prea tare... :) Sa-mi tineti pumnii maine, va rog... :rolleyes: Acu\' gata pe ziua de azi, ies si incerc sa ma gandesc la altceva...orice in afara de expunerea publica de maine... :worthy: Noapte buna si linistita la toata lumea ! :worthy: :10:
 
Back
Sus